Zamknij

Piłkarz polskiej reprezentacji podrywał Julię Wieniawę. Aktorka ostro zareagowała

22.06.2021 13:49

Julia Wieniawa jest związana z Nikodemem Rozbickim, ale o jej względy zabiegał piłkarz polskiej reprezentacji na EURO 2021 Tymoteusz Puchacz. Aktorka nie odpowiedziała na jego zaloty i stanowczo ucięła sprawę, gdy fani przypomnieli jej o słynnym adoratorze. 

Julia Wieniawa
fot. TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa niespecjalnie interesuje się piłką nożną, ale tak jak wszyscy, kibicuje polskiej reprezentacji na EURO 2021. Niemniej jednak jej nazwisko pojawiło się w kontekście mistrzostw za sprawą Tymoteusza Puchacza. Piłkarz polskiej reprezentacji od dawna jest wiernym fanem aktorki, czemu dał wyraz w zeszłym roku, nominując ją do Hot16Challenge i rozpływając się nad jej urodą oraz talentem w programie "Hejt Park". 

Reprezentant Polski mówił wówczas:

Jestem wielkim fanem, śledzę ją w mediach, muzycznie, aktorsko. Także z tego miejsca pozdrawiam Julię Wieniawę. Też chciałbym wiedzieć, co u niej słychać, może się kiedyś dowiem. Żywię taką szczerą nadzieję.

Podkreślił też, że obejrzał powtórkę finału "Tańca z gwiazdami" z Julią Wieniawą i Edytą Zając. Jego ulubienica nie wygrała, ale o to piłkarz wini przede wszystkim widzów, którzy jego zdaniem zawiedli w głosowaniu. 

Niestety, tutaj widzowie ewidentnie się nie popisali. Mam nadzieję, że kiedyś może jeszcze wystąpi i zdobędzie Kryształową Kulę. Może ze mną? - rozmarzył się Puchacz. 

Julia Wieniawa pozuje TOPLESS. Fani zniesmaczeni widokiem jej nagiego biustu [FOTO]

EURO 2021: Tymoteusz Puchacz podrywał Julię Wieniawę 

Temat zalotów gracza polskiej reprezentacji natychmiast podchwycili internauci i zaczęli oznaczać Puchacza w komentarzach pod postami Wieniawy. Co ciekawe, podryw piłkarza nie umknął uwadze Mateusza Borka, który w jednym ze swoich komentarzy powiedział: 

Tymek Puchacz czeka na powołanie do reprezentacji jak na Julię Wieniawę. No ale Julia teraz jest z aktorem Rozbickim, a trener Sousa jednak z innymi kandydatami na grę na lewym wahadle. 

Tymczasem była gwiazda "Rodzinki.pl" ma już dość maglowania tego tematu. Gdy fani znowu oznaczyli Tymoteusza Puchacza pod jednym z jej wpisów, Wieniawa ostro zareagowała. 

Dajcie już z tym spokój… Ile można?! - napisała, dając do zrozumienia, że nie będzie więcej tolerowała wirtualnego swatania jej z zawodnikiem biało-czerwonych.

Tymoteusz Puchacz na razie zajęty jest grą na mistrzostwach i pewnie nie śledzi poczynań Julii w social mediach, ale chyba nie ucieszy się z reakcji swojej idolki. Zresztą aktorka od pół roku jest w szczęśliwym związku z Nikodemem Rozbickim i raczej nie zanosi się w tej kwestii na zmiany. 

Wojciech Szczęsny ma sobowtóra? Bramkarz i gwiazdor "M jak miłość" wyglądają jak bracia! [FOTO]

loader