Zamknij

Julia Wieniawa pozuje TOPLESS. Fani zniesmaczeni widokiem jej nagiego biustu [FOTO]

21.06.2021 14:08

Julia Wieniawa topless na zdjęciu. Aktorka odważnie odsłoniła biust w kampanii swojej marki. Ale fani nie byli zachwyceni tym, że 22-latka "epatuje golizną" w celu zareklamowania ubrań. Przyczepili się też do pracy grafika, który ich zdaniem przesadził z retuszem. 

Julia Wieniawa
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Julia Wieniawa nie próżnuje nawet na wakacjach. 22-letnia gwiazda "W lesie dziś nie zaśnie nikt" w przerwach od wypoczynku na kolejnych plażach świata bierze udział w sesjach i poświęca czas na promowanie własnego biznesu. W zeszłym roku aktorka założyła własną markę kosmetyków i ubrań. O ile te pierwsze zdobywają w większości pozytywne opinie, tak stroje sportowe Lemiss nie od razu przekonały internautki mające okazuję przetestować je na sobie.

Julia Wieniawa ostro odpowiada internautkom. Kolekcja ubrań aktorki w ogniu krytyki. "Szajs"

Julia Wieniawa topless. Odsłoniła biust w kampanii 

Mimo niepochlebnych komentarzy Julia Wieniawa wypuściła kolejną kolekcję topów i szortów do ćwiczeń. Nowe produkty promuje sesja zdjęciowa z aktorką w roli głównej, która śmiało wygina się na macie, prezentując swoje zgrabne kształty. Uwagę internautów zwróciło jednak zdjęcie Julii Wieniawy topless pozującej w zmysłowej pozie. Główną atrakcją miały być tu reklamowane spodenki, ale odsłonięty fragment biustu zdecydowanie bardziej rzucał się w oczy. Hot! Cudowne ciało - komentowali fani, ale nie brakowało też uszczypliwych uwag. 

Grafik z Photoshopem piersi to przesadził... 

Powiększyli tu coś i to bardzo. 

Niektórzy zwracali uwagę, że 22-letnia gwiazda niepotrzebnie "epatuje golizną". 

Żenada. Małolata kombinuje, co tu zrobić, żeby nadal było o niej głośno. Więc wpadła na pomysł, by świecić golizną. Pokaż w końcu swój talent!!! O ile go posiadasz. 

Ładna kampania, ale nie rozumiem, dlaczego Julia musi być topless. Skoro reklamuje ubrania, to dlaczego jest naga? Przecież to bez sensu. 

Julia nie chciała wdawać się w polemikę, za to ostro zareagowali jej obrońcy. 

Jak nie chodzi o ładne i zgrabne dziewczyny, to skrajna lewica aż się rwie do tego, żeby przyklaskiwać i namawiać do świecenia biustem i ciałem w miejscach publicznych, ale jak już atrakcyjna kobieta wstawi zdjęcie, które na dobrą sprawę nie jest gorszące, jest estetyczne, ze smakiem [...] to już źle i ból dupy. Nie wiem, z kim tu jest problem, ale na pewno nie z Julią - zauważają. 

Zgorszyło was zdjęcie Wieniawy topless, czy wręcz przeciwnie? 

Julia Wieniawa przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni fryzurą: "Wyglądasz jak milion dolców" [FOTO]