Zamknij

Julia Wieniawa przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni fryzurą: "Wyglądasz jak milion dolców" [FOTO]

27.05.2021 10:40

Julia Wieniawa pochwaliła się nową fryzurą. Gwiazda "W lesie dziś nie zaśnie nikt" zdecydowała się zmienić kolor włosów i przefarbowała się na blond. Swoją fryzjerską metamorfozą aktorka pochwaliła się na Instagramie.

Julia Wieniawa
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa wróciła z egzotycznych wojaży z Nikodemem Rozbickim i wypoczywa w swoim luksusowym apartamencie w Warszawie. Aktorkę wkrótce będzie można zobaczyć w drugiej części slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz nowym filmie Patryka Vegi "Small World". Tymczasem 23-letnia Julia zajmuje się mniejszymi projektami, bierze udział w sesjach reklamowych i skupia się na rozwijaniu własnej marki kosmetyków i ubrań. Pomaga jej w tym profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją już blisko dwa miliony użytkowników.

Julia Wieniawa cały czas dostarcza swoim fanom powodów do aktywnego śledzenia jej konta. Ostatnio pierwszy raz od dłuższego czasu pokazała, jak wygląda jej młodsza siostra. Spore poruszenie wywołała także tarasowa sesja, w której Wieniawa odsłoniła sporo ciała w skąpym bikini. Teraz gwiazda zaskoczyła nową metamorfozą. Przed zbliżającym się latem Julia postanowiła nieco odmienić kolor włosów i zostać blondynką. Na jej włosach pojawiło się modne rozjaśnienie w postaci sombre. 

Julia Wieniawa pokazała przyrodnią siostrę. Wiktoria jest utalentowaną rysowniczką [FOTO]

Julia Wieniawa ma nową fryzurę. Gwiazda rozjaśniła włosy 

Znana z eksperymentów wizerunkowych Julia Wieniawa nie tylko modnie wycieniowała włosy, ale także rozjaśniła dotychczasowy kolor słonecznym blondem. Jej włosy przybrały złocisty odcień, a do tego zostały efektownie podkręcone na końcach. Nowy look gwiazda podkreśliła świetlistym makijażem, przez co na pierwszy rzut oka trudno było ją rozpoznać. 

Przemiana Julii Wieniawy zrobiła ogromne wrażenie na internautach.

Wyglądasz bosko! 

Super, jaśniej, jaśniej, blond to Twój kolor! 

WOW, ale cudo! Jak milion dolców wyglądasz tutaj.

Jak nie ty! 

Nie brakowało jednak głosów, że Julce lepiej było w brązie i czym prędzej powinna do niego wrócić. A wam jak się podobna nowy kolor włosów Julii Wieniawy? 

loader