Obserwuj w Google News

Dominika Tajner i Mariusz Wach pobierają się? „Uśmiechy mówią wszystko”

2 min. czytania
23.06.2022 11:25
Zareaguj Reakcja

Przed miesiącem dowiedzieliśmy się, że Dominika Tajner ma nowego partnera. Po rozstaniu z poprzednią miłością, do którego doszło zaledwie na początku tego roku, jest już szczęśliwie zakochana u boku boksera Mariusza Wacha. Para niedawno się zaręczyła. Czyżby ślub był w planach?

Dominika Tajner i Mariusz Wach
fot. Instagram/@dominika_tajner/screen

Dominika Tajner zaledwie w styczniu pisała w sieci o tym, że jest szczęśliwie zakochana i że wreszcie znalazła właściwego mężczyznę, przy którym dopiero dowiedziała się, co to znaczy być w partnerskim związku. Niestety – ledwie miesiąc później gruchnęły wieści, że ona i Adam Witkow nie są już razem.

Zobacz także: Domańska nadała imię neutralne płciowo. Wyjaśniła, dlaczego. Wiąże się z tym zagadkowa historia

Ci, którzy obserwują życie córki Apoloniusza Tajnera, z pewnością zauważają, że u celebrytki życie uczuciowe w ostatnich latach zmienia się niczym w kalejdoskopie. Otóż trzy miesiące po poprzednim związku Dominika Tajner znów się szczęśliwie zakochała. Wtedy w mediach pojawiły się wieści, że jej nowym partnerem jest osoba ze świata boksu. Pojawiające się w sieci zdjęcia pozwalały sądzić, że kolejną miłością Dominiki jest bokser Mariusz Wach. I rzeczywiście – wieści te się potwierdziły.

Zakochani bardzo szybko się zaręczyli – nic więc dziwnego, że internauci zastanawiają się, czy celebrytka i bokser planują kolejny krok.

Dominika Tajner i Mariusz Wach pobierają się? „Uśmiechy mówią wszystko”

Zaledwie kilka dni temu na Instagramie Dominika Tajner oznaczała salon sukien ślubnych i prezentowała różne ślubne kreacje. Nie zabrakło też widoku obrączek. Wszystko wskazuje na to, że Tajner i Wach już nie mogą dłużej czekać, by się pobrać.

Redakcja poleca

Co ciekawe, pod zdjęciami zakochanych, które Dominika pokazała niedawno na swoim profilu, pojawiają się pytania o to, kiedy ślub. Jedna z internautek zamieściła krótki komentarz: „Coming soon”, do którego dodała ikonki państwa młodych. Dominika dodała tam w odpowiedzi jedynie komentarz z serduszkiem, jednak nie jest to ani potwierdzenie, ani zaprzeczenie, jakoby coś było na rzeczy.

W takiej sytuacji niektórzy mogą sądzić, że to próba utrzymania pewnych spraw w tajemnicy. Można jednak przypuszczać, że prędzej czy później wszystko stanie się jasne.