Obserwuj w Google News

Kolejny dramat w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Jego brat jest w ciężkim stanie

2 min. czytania
19.04.2021 10:54
Zareaguj Reakcja

Ewa Krawczyk przekazała, że brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie. Według relacji wdowy mężczyzna nie wie o śmierci piosenkarza. Rodzina obawia się najgorszego. 

Krzysztof Krawczyk
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia kilka dni po wyjściu ze szpitala. Artyście udało się pokonać COVID-19 i spędzić święta z rodziną. W Poniedziałek Wielkanocny nastąpiło niespodziewane pogorszenie stanu zdrowia. Menadżer Andrzej Kosmala wyznał w rozmowie z tabloidem, że Krawczyk tracił przytomność, aż w końcu nie było z nim kontaktu. Pogrzeb odbył się pięć dni później, a uroczystość miała charakter państwowy i była transmitowana w telewizji. Gwiazdor "Parostatku" spoczął na cmentarzu w Grotnikach. Podczas ostatniego pożegnania doszło do skandalu z udziałem wdowy i Mariana Lichtmana, którego Andrzej Kosmala oskarżył publicznie o lansowanie się na śmierci Krawczyka. 

Medialna batalia Kosmali i Lichtmana trwa od kilku dni. Panowie wysuwają kolejne oskarżenia na łamach Facebooka. Głos w sprawie zabrała także Ewa Krawczyk, żona zmarłego Krzysztofa Krawczyka, która zaapelowała do Mariana Lichtmana o uszanowanie rodziny pogrążonej w żałobie. Wdowa twierdzi, że były Trubadur wszedł w komitywę z pismami plotkarskimi i ujawnia szczegóły dotyczące jej  małżeństwa oraz relacji Krawczyka z synem Krzysztofem juniorem. Bliskim zmarłego piosenkarza przyda się teraz wyciszenie, ponieważ, jak wyznała Ewa Krawczyk, nad rodziną zawisł kolejny dramat. Tym razem chodzi o brata Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja. 

Redakcja poleca

Brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie

W swojej odezwie do Mariana Lichtmana Ewa Krawczyk przekazała zasmucające informacje. Brat Krzysztofa Krawczyka jest w ciężkim stanie. Mężczyzna nawet nie wie o tym, że piosenkarz nie żyje.

Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój! Tobie i rodzinie dużo zdrowia! - przekazała wdowa po Krzysztofie Krawczyku. 

Syn Krzysztofa Krawczyka był bojkotowany na pogrzebie? Lichtman odpowiada Kosmali