Zamknij

Lewandowscy ubrali już choinkę. W ich domu stanęło okazałe drzewko [FOTO]

24.11.2021 16:52

Miesiąc przed świętami w domu Anny i Roberta Lewandowskich stanęła choinka. Trenerka opublikowała zdjęcia udekorowanego drzewka i tym samym oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie przygotowań do Bożego Narodzenia. 

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, jak wiele polskich gwiazd, uwielbia okres Bożego Narodzenia i związane z nim przygotowania. Trenerka zawsze  odpowiednio wcześniej dba o oprawę domu, dekorując wnętrza świątecznymi ozdobami. W tym roku zrobiła to już miesiąc przed Wigilią. W domu Lewandowskich właśnie stanęła pierwsza choinka. Anna zamieściła zdjęcie udekorowanego drzewka na swoim Instastories i oficjalnie poinformował, że razem z rodziną rozpoczęła przygotowania do świąt.  

Anna Lewandowska ubrała choinkę miesiąc przed świętami

Wielu osobom może się wydawać, że dryga połowa listopada to jeszcze za wcześnie na dekorowanie świątecznego drzewka, lecz Anna Lewandowska nie widzi w tym nic niestosownego. Dokładnie cztery tygodnie przed 24 grudnia trenerka razem ze starszą córką ozdobiły choinkę.

Zapewne nie będzie to jedyna choinka, jaka stanie w domu Lewandowskich w tym roku. Gwiazdy znane są z tego, że fundują sobie kilka żywych drzewek i stylizują je na różne sposoby. Pierwsza choinka Anny i Roberta Lewandowskich w 2021 roku została ozdobiona złotymi i czerwonymi bombkami, pojawiły się też zawieszki i ozdoby z papieru oraz kwiaty gwizdy betlejemskiej. Całość została zwieńczona łańcuchem lampek. 

Od dziś zaczynamy - obwieściła w Q&A trenerka, publikując zdjęcie Klary wpatrzonej w roziskrzone drzewko. 

Podoba wam się wam się choinka Lewandowskich? 

choinka lewandowscy
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
choina2
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
cjoina
fot. Instastories:@annalewandowskahpba
loader