Zamknij

Anna Lewandowska nie oddała pożyczki na 2,5 miliona euro? Jest komentarz rzeczniczki Roberta

17.11.2021 14:26

Anna Lewandowska mierzy się z zarzutami Cezarego Kucharskiego, który twierdzi, że żona Roberta Lewandowskiego nie spłaciła pożyczki w wysokości 2, miliona euro. Do sprawy odniosła się rzeczniczka "Lewego".

Anna Lewandowska
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/ EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy to najprawdopodobniej najpopularniejsze polskie małżeństwo. Trudno się dziwić, "Lewy" to światowa gwiazda piłki nożnej, napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium bije kolejne rekordy i już teraz zapisał się w sportowej historii. Ania sama ma na koncie sukcesy, w tym między innymi medale mistrzostw świata w karate. Zrobiła wielką karierę jako trenerka i specjalistka od zdrowego stylu życia, budując prawdziwe imperium składające się z wielu marek. Dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania i dowodem na to, że można połączyć pasję z zarabianiem dużych pieniędzy.

Niestety, życiowa sielanka Lewandowskich została przerwana przez sądowy spór z byłym menadżerem Cezarym Kucharskim, byłym piłkarzem. Współpraca delikatnie, mówiąc nie, zakończyła się w pokojowej atmosferze, a w tle przewijają się wielkie pieniądze. Kucharski zarzuca małżonkom defraudowanie pieniędzy i wydawanie ich na zakup drogich nieruchomości czy podróże odrzutowcami. Od "Lewych" żąda odszkodowania w zawrotnej kwocie 39 milionów złotych.

Anna Lewandowska nie spłaciła 2,5 miliona euro pożyczki? Rzeczniczka "Lewego" komentuje

Kucharski nie atakuje Lewandowskich wyłącznie jako pary, ma także zarzuty wobec samej Anny. Trenerka jego zdaniem nie spłaciła pożyczki na kwotę 2,5 miliona euro, jakiej miał jej udzielić. Sportowiec i jego żona utrzymują, że były menadżer chce zwyczajnie wyłudzić od nich pieniądze i mści się za zakończenie współpracy. Głos w sprawie zabrała rzeczniczka Lewandowskiego, Monika Bondarowicz, w rozmowie z portalem Pudelek odniosła się do sprawy.

- Nawiązując do Państwa dzisiejszej publikacji na temat wypowiedzi pana Cezarego Kucharskiego, informuję, że Anna Lewandowska nigdy nie pożyczyła pieniędzy od Cezarego Kucharskiego. Oskarżenia tego pana to zwykłe kłamstwo - podsumowała krótko.

Czas pokaże, jak skończy się batalia Kucharskiego z jedną z najbardziej znanych par Polski.

loader