Obserwuj w Google News

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w dniu jego 42. urodzin. To zdjęcie zrobiła tuż przed tragedią [FOTO]

2 min. czytania
11.07.2022 08:36
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka w dniu jego urodzin. Tragicznie zmarły producent skończyłby 10 lipca 42 lata.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak w tym roku obchodziliby szóstą rocznicę ślubu. Pobrali się w 2016 roku w Wenecji. Ich związek przerwał tragiczny wypadek na mazurskim jeziorze Kisajno, do którego doszło w nocy 18 sierpnia 2019 roku. Producent filmowy wypadł z motorówki. Po pięciodniowych poszukiwaniach znaleziono jego zwłoki w wodach jeziora. Biegli uznali, że przyczyną zgonu były głębokie obrażenia głowy powstałe najprawdopodobniej w zderzeniu z łopatami śruby motorówki. W lipcu przed śmiercią Piotr Woźniak-Starak świętował swoje 39. urodziny.

Redakcja poleca

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w dniu jego 42. urodzin

Agnieszka Woźniak-Starak jak co roku uczciła dzień urodzin Piotra Woźniaka-Staraka. 10 lipca opublikowała czarno-białe zdjęcie męża z ich psem Vladem. Fotografia została wykonana krótko przed śmiercią producenta. Prezenterka oznaczyła instagramowy profil Piotra Woźniaka-Staraka i połączyła go z imieniem ukochanego pupila oraz dodała ikonkę serca. Gdyby jej mąż żył, skończyłby właśnie 42 lata

agw
fot. Instastories:@aga_wozniak_starak

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak przez wiele miesięcy stroniła od mediów. Z dala od kamer przeżywała stratę w otoczeniu bliskich, przyjaciół i ukochanych psów. Rok później gwiazda wróciła do pracy, m.in. zaczęła prowadzić audycję w Newonce.radio, a następnie dołączyła do ekipy "Dzień dobry TVN", gdzie prowadzi wydania razem z Ewą Drzyzgą.

Od pewnego czasu Agnieszka Woźniak-Starak na nowo układa sobie życie osobiste. Prezenterka widywana jest w towarzystwie pewnego mężczyzny. Mówi się, że to jej nowy parter. Oboje często pojawiają się w znanych lokalach w stolicy, ale na razie stronią od oficjalnych wyjść i nie ujawniają się w mediach społecznościowych.