Obserwuj w Google News

Maja Hyży po raz pierwszy pokazała twarz córki. "Cześć, jestem Zosia" [FOTO]

1 min. czytania
08.07.2022 10:39
Zareaguj Reakcja

Zaledwie wczoraj media obiegła wieść o tym, że Maja Hyży urodziła, a już dziś celebrytka po raz pierwszy pochwaliła się maleństwem i pokazała twarz córeczki w mediach społecznościowych.

Maja Hyży
fot. Instagram/majahyzy/screen

Siódmego lipca do mediów trafiły wieści o tym, że Maja Hyży urodziła swoje czwarte dziecko. Córeczka Zosia jest owocem jej związku z Konradem Kozakiem, który to od początku ciąży przeczuwał, że urodzi się właśnie dziewczynka. Maja była odmiennego zdania, jednak ostatecznie rację miał jej partner.

Zobacz także: Emma Corrin na temat tożsamości płciowej. Odważne wyznanie gwiazdy "The Crown"

Maja Hyży po raz pierwszy pokazała twarz córki. "Cześć, jestem Zosia"

Teraz, kiedy Zosia jest już na świecie, o czym poinformował magazyn „Party”, szczęśliwa mama postanowiła pokazać córeczkę światu. Zrobiła to oczywiście za pośrednictwem swoich social mediów, a pierwsze zdjęcia Mai razem z córeczką oraz samego maleństwa już mogło zobaczyć blisko 190 tysięcy osób, które obserwują profil celebrytki.

Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale – napisała Maja Hyży przy pierwszym wspólnym zdjęciu z nowo narodzonym dzieckiem.

Zewsząd płyną gratulacje dla rodziców maleństwa, a pod postem pojawiły się setki komentarzy z serdecznymi i ciepłymi życzeniami dla całej rodziny i Zosi.

Redakcja poleca

Gratulacje! Niech się zdrowo chowa.

Gratulacje zdrówka dla Zosi i mamy :)

Ale szybko i dzielnie... Miłości i zdrówka. Cudna wiadomość – piszą internauci.

Przyłączamy się do życzeń.

Maja Hyży
fot. Instagram/majahyzy/screen