Obserwuj w Google News

Maja Hyży urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

2 min. czytania
07.07.2022 11:17
Zareaguj Reakcja

Kilka miesięcy temu Maja Hyży poinformowała opinię publiczną o tym, że jest w ciąży. Do mediów właśnie trafiły doniesienia o tym, że maleństwo już przyszło na świat.

Maja Hyży
fot. Instagram/majahyzy/screen

W sylwestrową noc Maja Hyży poinformowała, że jest w ciąży i oczekuje swojego czwartego dziecka. Właśnie pojawiły się doniesienia, że gwiazda urodziła. Magazyn Party przekazał radosną nowinę. Jak się okazuje, wcześniejsze przeczucia Mai co do płci dziecka nie sprawdziły się.

Zobacz także: Kasia Sowińska prosi o wsparcie dla ciężko chorego taty: "Brakuje krwi"

Maja Hyży urodziła. Jakiej płci jest dziecko?

Hyży w jednej z wypowiedzi twierdziła bowiem, że urodzi chłopca. Z kolei jej partner był odmiennego zdania.

Ja myślę, że to będzie chłopak. Natomiast Konrad twierdzi odwrotnie – powiedziała wtedy. Dodała też, że ciążę znosi nieco gorzej niż poprzednią, ale optymistycznie przyjęła, że z pewnością to szybko minie. I właśnie ciąża Mai się zakończyła, a ona powitała na świecie córeczkę, której dała na imię Zosia.

Redakcja poleca

Warto wspomnieć, że już jakiś czas temu Maja rozważała, jakie imię da swojej najmłodszej pociesze. Zależy mi, żeby imię pasowało do Antoniny, do Tośki. Żeby było charakterne, zadziorne - mówiła. W planach była "Marysia", ale o tym, że to się zmieniło, można było już wnioskować z jednego z elementów stylizacji gwiazdy na jej występ na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Miała wtedy oryginalny kolczyk z imieniem Zosia.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Maja Hyży urodziła, ale jej fani mogą być pewni, że celebrytka niebawem ujawni nieco więcej informacji o swoim maleństwie, jak i porodzie. Można wnioskować, że nastąpiło to w ostatnich dniach, bo jeszcze 21 czerwca gwiazda pisała na Instagramie, że do porodu zostały dwa tygodnie.

Gratulujemy i życzymy rodzinie wszystkiego dobrego.