Obserwuj w Google News

Agnieszka Hyży odpowiada na atak Mai Hyży. Broni też swojej kreacji, która miała być "niestosowna"

2 min. czytania
24.05.2022 15:00
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Hyży ustosunkowała się do uszczypliwej uwagi Mai Hyży, która zarzuciła jej, że na komunii synów Grzegorza była w złym humorze. Prezenterka Polsatu odpowiedziała też na zarzuty internautów odnośnie swojej kreacji. 

Agnieszka Hyży
fot. VIPHOTO/East News

W miniony weekend Agnieszka Hyży pojawiła się na komunii swoich pasierbów, Alexandra i Wiktora. Mama chłopców, Maja Hyży, doceniła ten gest, choć w udzielonym wywiadzie nie omieszkała wspomnieć, że żona Grzegorza "chyba przyszła nie w sosie".

Wypowiedź zabrzmiała jak szpila dla Agnieszki Hyży. Nie od dziś wiadomo, że obie celebrytki nie darzą się zbytnio sympatią i choć z biegiem lat udało im się wypracować poprawne relacje, bywają momenty, że któraś rzuci jakąś uszczypliwą aluzję na temat drugiej, podchwycą to media, internauci dodadzą swoje i znowu robi się nieprzyjemnie. Tym razem nie było inaczej. Internauci natychmiast donieśli gwieździe Polsatu, co powiedziała o niej Maja Hyży, a ta nie omieszkała tego skomentować. 

Redakcja poleca

Agnieszka Hyży reaguje na przytyk Mai Hyży po komunii synów Grzegorza 

Pod postem z komunijnej uroczystości Agnieszka Hyży napisała enigmatycznie:

Czasem wypada, czasem trzeba, czasem można! Trzeba się też śmiać, inaczej człowiek by zwariował

Internauci uznali, że słowa prezenterki muszą mieć coś wspólnego z zarzutem Mai Hyży.

A Maja nadal wbija ci szpilę, mówiąc, że przyszłaś na komunię nie w sosie - zagaili w komentarzach. 

Sama pisze, że czasem trzeba (uradowana to ona pewnie nie była, że bierze udział w tej uroczystości) - zinterpretował jeden z internautów. 

Uradowana bardzo. To miła i ważna uroczystość. Rodzinna i prywatna. I taką powinna pozostać! - odparła dyplomatycznie żona Grzegorza Hyżego.

Prezenterka postanowiła także wyjaśnić sprawę swojej stylizacji. W komentarzach pojawiły się głosy, że beżowa sukienka z odsłoniętym dekoltem, choć kolorystycznie idealnie dobrana do okazji, pod względem kroju była zbyt odważna na kościelną uroczystość. 

Dlatego w kościele zakryte było wszystko, co powinno - zapewniła Hyży, która na czas mszy zasłoniła ramiona marynarką. 

Gwiazda Polsatu przy okazji rozwiała wątpliwości odnośnie swojego brzucha, który u niektórych wzbudził podejrzenia o kolejną ciążę. 

Odpowiadając zbiorczo na pytania... Nie, nie jestem w ciąży. Kilka miesięcy temu urodziłam dziecko - zapewniła Agnieszka Hyży.