Obserwuj w Google News

Opole 2022: Maja Hyży w zaskakujący sposób zdradziła imię dziecka [FOTO]

2 min. czytania
18.06.2022 14:35
Zareaguj Reakcja

Maja Hyży niebawem po raz czwarty przywita na świecie pociechę - wyczekaną córeczkę. Gwiazda, choć miała wybrane już imię dla dziewczynki, najwyraźniej zmieniła zdanie. Podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w oryginalny sposób zaprezentowała imię dziecka.

Maja Hyży
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Maja Hyży wkrótce po raz czwarty zostanie mamą. Piosenkarka doczekała się dwóch chłopców, bliźniaków ze związku z Grzegorzem Hyżym: Wiktora i Alexandra oraz córeczkę Antoninę z obecnego związku z Konradem Kozakiem. Teraz zakochani po raz kolejny przywitają na świecie dziewczynkę. Jak się okazuje, Maja miała wybrane imię dla maluszka, zanim poznała płeć.

Zobacz też:  Maja Hyży znowu dogryza żonie Grzegorza za sytuację na komunii. Dlaczego Agnieszka Hyży była nie w sosie?

Opole 2022: Maja Hyży w zaskakujący sposób zdradziła imię dziecka [FOTO]

"Zależy mi, żeby imię pasowało do Antoniny, do Tośki. Żeby było charakterne, zadziorne" - mówiła jakiś czas temu Maja. Gwiazda planowała nazwać pociechę Marysia, jednak zmieniła zdanie. Podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którym wystąpiła, zaprezentowała w oryginalny sposób imię maluszka. Maja wystąpiła w Opolu w krótkiej czarnej sukience, która świetnie wyeksponowała zgrabne nogi. Elegancką stylizację uzupełniła oryginalnym kolczykiem-kołem z imieniem Zosia. W ten sposób piosenkarka zdradziła, że takie właśnie imię da swojej córeczce.

Maja Hyży dała się poznać fanom, występując w programie "X Factor". Odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. 4 marca 2015 roku Maja wydała debiutancki album studyjny "W chmurach". Krążek promowała singlem "Będę kochać", do którego ukazał się klip w reżyserii Michała Kwiatka. W lutym 2018 roku z piosenką "Błysk/ Skin" zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zajęła siódme miejsce w głosowaniu jurorów oraz telewidzów. W 2021 roku została finalistką czternastej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zajmując czwarte miejsce. Występ na tegorocznym festiwalu w Opolu był ostatnim przed porodem Hyży.

maj_hyzy
fot. Instagram.com/ Maja Hyży
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS