Obserwuj w Google News

Emma Corrin na temat tożsamości płciowej. Odważne wyznanie gwiazdy "The Crown"

2 min. czytania
08.07.2022 10:10

Emma Corrin, najbardziej znany/a widzom z roli księżnej Diany w serialu "The Crown" otworzył/a się na temat tożsamości płciowej. Jakiś czas temu wyznał/a, że jest osobą niebinarną. Teraz, w najnowszym wywiadzie dla "Vogue'a" możemy przeczytać nieco więcej o tym, jak chce być postrzegany/a gwiazda hitowego serialu.

Emma Corrin
fot. Instagram.com/ Emma Corrin

Emma Corrin, gwiazda czwartego sezonu  "The Crown" rok temu wyznał/a że chce być postrzegany/a y jako osoba o dwóch tożsamościach płciowych. Wtedy podkreślił/a, że jest osobą niebinarną. Ubrany/a jedynie w owijki bokserskie przekazał/ a krótką informację. Teraz w rozmowie z magazynem "Vogue" rozwinął/eła swoje spostrzeżenia na temat tożsamości płciowej.

Zobacz też:  Emma Corrin, księżna Diana z serialu "The Crown", jest osobą niebinarną. Apeluje o akceptację

Emma Corrin na temat tożsamości płciowej. Odważne wyznanie gwiazdy "The Crown"

"Czuję się o wiele bardziej widziany/a, gdy mówi się o mnie "oni", ale moi najbliżsi przyjaciele wciąż mówią o mnie "ona" i nie mam nic przeciwko, ponieważ wiem, że mnie znająMoim zdaniem płeć nie jest czymś, co jest stałe i nie wiem, czy kiedykolwiek będzie. Zawsze może być w tym jakaś płynność - podkreślił/a.

Gdy Corrin opowiedział/ a rodzinie o swojej niebinarności, spotkała się z ogromnym zrozumieniem.

"Zacząłem/am spotykać się z dziewczyną i powiedziałem/am o tym mojej mamie, a potem mój młodszy brat powiedział mi: "Hej, chciałem się przywitać, ponieważ od dawna jestem biseksualny"  czytamy.

Sam/a zainteresowana/y podkreśla, że długo nie mógł/ a określić siebie.

"Moja podróż była długa i wciąż mam długą drogę do przebycia. Myślę, że społeczeństwo jest przyzwyczajone do definiowania siebie i zajęło mi dużo czasu, zanim zdałem/am sobie sprawę, że istnieję gdzieś pośrodku i nadal nie jestem pewien/na, gdzie dokładnie jestem - wyznał/a.

Emma na swoim Instagtamie udostępnił/a okładkę magazynu "Vogue" oraz kulisy sesji zdjęciowej.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS