Zamknij

A$AP Rocky aresztowany! Rapera zakuto w kajdanki. Co się stało?

Anna Skalik
20.04.2022 19:48

A$AP Rocky został aresztowany na lotnisku w Los Angeles! Rapera zakuto w kajdanki wkrótce po lądowaniu w drodze powrotnej z Barbadosu.

ASAP Rocky i Rihanna
fot. Backgrid/East News/BackGrid UK/East News

A$AP Rocky został aresztowany - donoszą zagraniczne media. Partner Rihanny i przyszły ojciec jej dziecka został zakuty w kajdany tuż po powrocie do domu z lotniska w Los Angeles. Wraz z piosenkarką wracali z Barbadosu. Powodem aresztowania ma być strzelanina, w której artysta miał rzekomo uczestniczyć. Ofiara zajścia miała być bliską znajomą rapera, a do zdarzenia doszło po kłótni między nimi.

Zobacz także: Janusz Gajos o bojkocie kultury rosyjskiej: "Trudno odrzucić całą kulturę i sztukę, to niemożliwe"

A$AP Rocky aresztowany. Co było powodem aresztowania?

Jak przekazują śledczy z departamentu policji w LA, to właśnie ofiara zgłosiła się do nich z informacją o zajściu i pomogła w ustaleniu tożsamości osoby, która jest rzekomym sprawcą. Aresztowano go tuż po tym, jak opuścił samolot. Na terminalu powitali go policjanci z kajdankami.

Raperowi postawiono zarzut napaści z użyciem śmiertelnej broni (pistoletu). TMZ informuje, że chodzi o zajście, do którego dojść miało 6 listopada 2021 roku. Domniemana ofiara przekazuje, że A$AP Rocky miał strzelać do niej 3-4 razy. Nie jest jasne, gdzie dokładnie miało dojść do strzelaniny, natomiast wiadomo, że dzień później raper dawał koncert na Long Beach.

To kolejne zaskoczenie dla fanów rapera w ostatnich dniach. Przypomnijmy, że zaledwie przed tygodniem w mediach pojawiły się informacje o rzekomym rozpadzie związku Rihanny i A$APA Rocky'ego, do czego dojść miało po wyjściu na światło dzienne jego zdrad. Ostatecznie źródło tych plotek, influencer modowy, Louis Pisano, zaprzeczył tym informacjom, przepraszając za wywołanie medialnej burzy.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS