Zamknij

A$AP Rocky naprawdę zdradził Rihannę? Już dokładnie wiadomo, co się stało

Anna Skalik
19.04.2022 22:54

A$AP Rocky naprawdę zdradził Rihannę? Już dokładnie wiadomo, co się stało, a źródłem najnowszych wieści jest Louis Pisano - ten sam, od którego tweeta zaczęła się medialna burza.

Rihanna
fot. J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Przed kilkoma dniami media rozgrzała wiadomość o tym, że Rihanna i A$AP Rocky nie są już parą. Ciężarna piosenkarka, która spodziewa się dziecka rapera, miała rzucić go po tym, jak dowiedziała się o jego zdradach. Najnowsze wieści z sieci nie pozostawiają już w tej sprawie wątpliwości. Louis Pisano, czyli ten sam, który jest odpowiedzialny za całe zamieszanie, opublikował na Twitterze wiadomość, która definitywnie informuje, jak jest naprawdę.

Zobacz także: Marta Linkiewicz popłakała się u Kuby Wojewódzkiego. "Życzyli śmierci mnie i mojej rodzinie"

ASAP Rocky naprawdę zdradził Rihannę? Najnowsze wieści

Plotki o tym, że ASAP Rocky zdradził ciężarną Rihannę w ostatnich dniach obiegły cały świat i rozgrzały fanów pary do czerwoności. Sporo uwagi cała sprawa przykuła także w Polsce, gdzie złośliwi żartowali, że amerykański raper musiał chyba pobierać lekcje od Antka Królikowskiego. Ostatecznie już wiadomo, jak jest naprawdę.

Wszystko za sprawą Louisa Pisano - tego samego, który opublikował na Twitterze sensacyjną wiadomość o zdradzie. Pisano postanowił przeprosić za wypuszczoną przez siebie nieprawdziwą informację.

Cześć wszystkim. Chciałbym omówić zaistniałą sytuację. Zeszłej nocy podjąłem głupią decyzję o publikacji pewnej wiadomości, którą otrzymałem. Nie mam zamiaru rozmawiać o źródłach, obwiniać za zaistniałą dyskusję, bo ostatecznie to ja podjąłem decyzję o tym, by tego tweeta napisać, nacisnąć "wyślij" i posłać w świat pod swoim nazwiskiem. Chciałbym bardzo przeprosić wszystkie strony, które zostały wciągnięte w tę akcję przez moje nieostrożne wiadomości. Całkowicie akceptuję konsekwencje swoich działań oraz szkody, jakie wywołały. Nie mam na to wytłumaczenia - napisał Pisano. Zaznaczył, że musi odpocząć od publikowania na Twitterze.

Dam sobie trochę czasu z dala od Twittera, aby dowiedzieć się, jak korzystać ze swoich platform w bardziej pozytywny sposób, od czego ostatnio odszedłem. Jeszcze raz przepraszam wszystkich za zaistniały, niepotrzebny dramat - dodał Pisano.

Od chwili wybuchu pogłosek ani Rihanna, ani ASAP Rocky nie ustosunkowali się do nich, a u Rihanny na Instagramie pojawiło się nawet jej wspólne zdjęcie z partnerem z niedawnego wieczornego wyjścia. Głos w sieci zabrała jednak projektantka obuwia, Amina Muaddi, którą oskarżono o to, że to właśnie z nią raper zdradził piosenkarkę. Zarzuty nazwała podłymi, bezpodstawnymi kłamstwami. I wygląda na to, że faktycznie miała rację.