Zamknij

Rihanna i A$AP Rocky rozstali się? Raper miał zdradzać ciężarną piosenkarkę

Anna Skalik
15.04.2022 11:02

Rihanna i A$AP Rocky rozstali się? Takie wieści pojawiły się w zagranicznych mediach. W czwartek influencer modowy Louis Pisano przekazał na Twitterze, że Barbadoska rzuciła rapera po przyłapaniu go na zdradzie.

Riganna i A$AP Rocky
fot. Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

Rihanna i A$AP Rocky nie są już parą? Takie wieści rozgrzały zagraniczne media. Wiadomość o rozstaniu rapera i piosenkarki zszokowała fanów pary na całym świecie. Jest to o tyle zaskakująca wiadomość, że nie minęły jeszcze trzy miesiące od kiedy Barbadoska oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży z raperem. W czwartek na Twitterze Louisa Pisano - dziennikarza, influencera modowego, działacza LGBT+ i współpracownika francuskiego wydania magazynu Vogue - pojawiły się informacje, że artystka miała zerwać z partnerem po tym, jak nakryła go na zdradzie. Żadna ze stron nie potwierdziła tych sensacji oficjalnie.

Zobacz także: Węże 2022: Stand-uper obraził Dorotę Wellman. Teraz przeprasza

Rihanna i A$AP Rocky rozstali się? Raper miał dopuścić się zdrady

Z informacji, jakie przedstawił Pisano, wynika, że A$AP Rocky zdradził Rihannę już kilka miesięcy temu - podczas paryskiego Tygodnia Mody. Co więcej, miał zdradzić swoją ciężarną partnerkę z projektantką butów, Aminą Muaddi, z którą zna się od lat. Ponadto, Amina była także odpowiedzialna za projekty obuwia z kolekcji Fenty Rihanny i obie panie także znały się bardzo dobrze.

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się. Rihanna zerwała z nim po tym, jak przyłapała go na zdradzie z projektantką butów Aminą Muaddi. Podobno stało się to podczas Tygodnia Mody w Paryżu. ASAP & Amina znają się od lat, bo kiedyś współpracowali - poinformował Pisano.

Wpis ten zelektryzował internautów. Część z nich zarzuca Pisano, że szerzy okropne plotki, nie ujawniając żadnych dowodów. Ich zdaniem fakt, że piosenkarka i raper nadal obserwują się w social mediach, rozstaniu przeczy. Inni przekonują, że znawca mody po prostu rozpuszcza bezpodstawne plotki. On jednak odbija te komentarze, twierdząc, że jako osoba związana z show-biznesem nie mógłby tak po prostu szerzyć podobnych informacji.

Ile w tym wszystkim prawdy? Z pewnością przekonamy się wkrótce. Co ciekawe, w najnowszym poście Aminy na Instagramie widać właśnie zdjęcie Rihanny.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS