Zamknij

365 dni: To on zagra w filmie przystojnego Nacho. Kim jest Simone Susinna? [FOTO]

14.05.2021 15:32

"365 dni" wróci na Netflixa. Już niedługo rozpoczną się zdjęcia do 2. i 3. części serii na podstawie bestsellerów Blanki Lipińskiej. Wiemy, kto wcieli się w rolę przystojnego Nacho, który będzie konkurował z Massimo o serce głównej bohaterki - Laury.

Simone Susinna
fot. Rex Features/East News

"365 dni" doczeka się kolejnych ekranizacji. Jak przekazali twórcy, druga i trzecia część serii będzie zrealizowana przez Netflixa. Pierwszy film cieszył się ogromną oglądalnością na platformie i zdobył rozgłos nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Mimo że krytycy negatywnie oceniają dzieło Blanki Lipińskiej, Netflix chce zaspokoić ciekawość widzów co do tego, jak potoczą się dalsze przygody bohaterów.

- "365 dni" był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii "365 dni" i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują - tłumaczy decyzję Łukasz Kłuskiewicz, odpowiedzialny w Netflix za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zobacz także: "365 dni" ze Złotą Maliną. Jest komentarz twórców

Simone Susinna zagra Nacho w "365 dni". Pokazał zdjęcie z Blanką Lipińską [FOTO]

W kolejnych ekranizacjach serii zobaczymy dobrze znanych aktorów, takich jak Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a także Magdalena Lamparska i Otar Saralidze. Pojawią się także nowi bohaterowie. Simone Susinna wcieli się w rolę przystojnego Nacho, który zawalczy o serce głównej bohaterki - Laury. Simone nie jest z zawodu aktorem - pracuje jako model - więc rola w kontynuacji "365 dni" będzie dla niego ciekawym wyzwaniem.

loader

Na profilu mężczyzny pojawiło się zdjęcie z autorką erotycznej serii, Blanką Lipińską. Internauci w komentarzach gratulują mu nowej roli i porównują do przystojniaka z pierwszej części - Michele Morrone, który wcielił się w rolę Massimo.

Myślicie, że Simone Susinna rozkocha w sobie kobiecą widownię?