Obserwuj w Google News

Skandal po koncercie Taco Hemingwaya. Matka 16-latka rozpętała burzę w sieci

2 min. czytania
24.06.2024 12:10

22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się solowy koncert Taco Hemingwaya. Muzyczne wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów rapera. Okazuje się jednak, że mimo ważnego biletu, nie wszyscy mogli wejść na teren imprezy. W sieci wybuchł skandal.

Taco Hemingway
fot. Sylwia Penc/ Agencja Wyborcza.pl

Taco Hemingway dał legendarny koncert na PGE Narodowym

Filip Szcześniak, znany szerzej jako Taco Hemingway, od lat uznawany jest za jednego z naczelnych polskich raperów. Artysta aktywny jest zawodowo od 2011 roku i obecnie może poszczycić się szeregiem dokonań zawodowych. Szcześniak ma na swoim koncie 11 płyt, kilkukrotnie wystąpił na PGE Narodowym, a jego trasy koncertowe każdorazowo są jednymi z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w kraju. 22 czerwca 2024 roku Taco został pierwszym polskim raperem, który solowo wystąpił na Stadionie Narodowym i występ ten wyprzedał. Bilety na koncert rozeszły się jak świeże bułeczki.

Początkowo warszawski koncert z trasy „1-800 Tour” miał odbyć się na Letniej Scenie Progresji. Wydarzenie przeniesiono jednak na stadion, który zapełnił się po brzegi. Osoby, które kupiły bilety na koncert w warszawskiej Progresji, mogły przerejestrować swoje wejściówki, aby móc uczestniczyć w wydarzeniu na stadionie. Organizatorzy koncertu informowali o tym mailowo, a całą procedurę uruchomiono pod koniec marca bieżącego roku.

Skandal po koncercie Taco Hemingwaya. Matka nastolatka wywołała burzę w sieci

Po koncercie Hemingwaya w mediach wybuchł jednak głośny skandal. Ten wywołała w sieci matka jednego z uczestników koncertu, który mimo ważnego biletu nie został wpuszczony na teren wydarzenia. „Szukam osób, których nie wpuszczono na koncert #TacoHemingway mimo ważnych biletów. Syn był 3.5 godziny przed koncertem, odmówiono przerejestrowania biletu (zmiana miejsca), nie wpuszczono go. Ma 16 lat, czekał na ten koncert od września. Proszę o szeroki RT” – czytamy we wpisie kobiety.

Matka nastolatka nie ujawniła jednak żadnych szczegółów zdarzenia. Jak donosi „Fakt”, procedura przerejestrowywania biletów miała zostać wstrzymana na chwilę przed koncertem rapera. Organizatorzy wydarzenia jeszcze nie odnieśli się do sprawy.

Źródło: Radio ZET/Fakt

Nie przegap