Obserwuj w Google News

Eurowizja 2023: Polska w finale? Bukmacherzy zobaczyli Blankę i nie mają wątpliwości

2 min. czytania
04.05.2023 16:24
Zareaguj Reakcja

Blanka Stajkow ma już za sobą pierwszą próbę na eurowizyjnej scenie w Liverpoolu. Obiecała, że dopracuje swój występ i tak też zrobiła – wideo z przygotowań do show, które szykuje reprezentantka Polski na Eurowizji 2023, zrobiło furorę. Zakłady bukmacherskie mówią same za siebie.

Eurowizja 2023: Polska w finale? Bukmacherzy zobaczyli Blankę i nie mają wątpliwości
fot. TikTok/Instagram

W lutym Blanka Stajkow została wytypowana jako reprezentantka Polski na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Choć preselekcje były owiane kontrowersjami, 24-letnia wokalistka obiecała, że nie zawiedzie i przyłoży wszelkich starań, by dać w Liverpoolu jak najlepsze show. Dwa dni temu odbyła pierwszą z dwóch planowanych prób na konkursowej scenie.

Zobacz też:  "Ziuta z ulicy": Elżbieta Zapendowska o Blance i jej szansach na Eurowizji 2023

Blanka Stajkow – zakłady bukmacherskie

Po preselekcyjnym występie bukmacherzy nie wróżyli Blance najlepszych not. Jak podawał portal pudelek.pl, wokalistka miała zająć 12. miejsce w swoim półfinale. Blanka nie traciła wówczas nadziei i w rozmowie z portalem przyznała:

- Nie mam zielonego pojęcia [jak te rankingi się zakończą], natomiast mam nadzieję, że będzie tylko lepiej, że zaufają mi, że przygotowania, które są przede mną, dadzą super efekt - powiedziała.

Po pierwszej próbie Blanki, której widzieliśmy tylko fragmenty, bukmacherzy zmienili zdanie. Jak donosi RMF FM, notowania skoczyły z 12. miejsca na 9. Do finału przechodzi pierwsza dziesiątka – oznacza to więc, że bukmacherzy zauważyli postępy Polki.

Eurowizja 2023 – jakie szanse ma Blanka?

Z krótkiego nagrania dowiadujemy się, że Stajkow planuje zrobić w Liverpoolu niemałe show. Nasza reprezentantka po popisie wokalnym da również popis taneczny, który skończy się szpagatem na stojąco. Jakby tego było mało, podczas śpiewania „Solo” Blanka zedrze z siebie kreację, w której wyjdzie na początku na scenę.

Zobacz też:  Blanka po pierwszej próbie na Eurowizji 2023. „Ona jeszcze wygra”

Internauci byli zaskoczeni tym, co szykuje Blanka. W komentarzach nie brakowało głosów zachwytu, których próżno było szukać po preselekcjach. Zagraniczni eksperci również nie szczędzą Blance miłych słów. - Ogień, tak się wchodzi do finału; Top 5 w półfinale! - komentowali.

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest