Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Wiktor Dyduła zajął ostatnie miejsce w finale. Widzowie: "Ustawka jak nic"

2 min. czytania
04.12.2021 23:04
Zareaguj Reakcja

Wiktor Dyduła zajął ostatnie miejsce w finale "The Voice of Poland". Widzowie są zszokowani wynikami finału i szybką eliminacją jednego z głównych faworytów do zwycięstwa. Internet zalała fala negatywnych komentarzy.

Wiktor Dyduła Tomasz Kammel The Voice of Poland
fot. Jan Bogacz / TVP

Wyniki " The Voice of Poland 12" za nami. Zwyciężczynią programu została  Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej.

Widzowie nie kryją jednak oburzenia wynikami finału, a zwłaszcza 4. miejscem Wiktora Dyduły z teamu Tomsona i Barona. Zdaniem wielu internautów uczestnik zasłużył na więcej.

Redakcja poleca

The Voice of Poland 12: Wiktor Dyduła zajął ostatnie miejsce w finale. Widzowie wściekli

Wiktor Dyduła był uznawany przez wielu widzów za jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w "The Voice of Poland 12". Ostatecznie uczestnik zajął dopiero 4. miejsce w finale, co zszokowało internautów.

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Widzowie uważają, że Wiktor Dyduła zasłużył na lepsze miejsce, a nawet na wygraną w "The Voice of Poland 12".

"Odpadł człowiek, który powinien to wygrać", "Myślałam, że będzie w dwójce razem z Martą", "Ustawka jak nic", "Co tu się odwaliło?", "Tego, że odpadł jako pierwszy, nie da się racjonalnie wytłumaczyć", "Chyba żart?! On powinien wygrać", "Ta cała edycja jest tragiczna w wyborach", "Był najlepszy", "Kpina i raz jeszcze kpina", "Sami jurorzy byli w szoku", "Odpadł, ale zrobi największą karierę ze wszystkich" – piszą widzowie.

Sarsa Michał Szczygieł Natalia Nykiel
11 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe

Marta Burdynowicz wygrała "The Voice of Poland 12"

Marta Burdynowicz wygrała „The Voice of Poland 12”. Za zajęcie 1. miejsca w finale uczestniczka otrzymała kontrakt płytowy z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych, a także tytuł Najlepszego Głosu w Polsce.

W finale „The Voice of Poland 12” Marta Burdynowicz zmierzyła się z pozostałymi finalistami: Bartoszem Madejem (2. miejsce), Rafałem Kozikiem (3. miejsce) i Wiktorem Dydułą (4. miejsce).