Obserwuj w Google News

"Szansa na Sukces": Marek Sierocki zadebiutował w roli prowadzącego

1 min. czytania
06.04.2021 12:36
Zareaguj Reakcja

"Szansa na Sukces" ma nowego prowadzącego. Został nim dziennikarz muzyczny, Marek Sierocki, który zastąpił Artura Orzecha. Jak poradził sobie w nowej roli?

Marek Sierocki
fot. VIPHOTO/East News

"Szansa na Sukces" ze zmianami. Kultowy program Telewizji Polskiej ma nowego gospodarza, którym został Marek Sierocki od lat związany ze stacją. Dziennikarz w wielkanocny weekend zadebiutował w roli prowadzącego.

Szansa na Sukces: Marek Sierocki zadebiutował w roli prowadzącego

Wraz z końcem marca fanów programu "Szansa na Sukces" zaskoczyła informacja na temat zmian w telewizyjnym show. TVP zerwała współpracę z Arturem Orzechem, który w ostatnich latach prowadził "Szansę". Jako powód podano niestawienie się prezentera na nagraniach programu, o czym poinformował produkcję w ostatniej chwili, narażając stację na poważne konsekwencje wizerunkowe.

Miejsce Artura Orzecha zajął dziennikarz muzyczny Marek Sierocki. Nowy prowadzący zadebiutował w świątecznym wydaniu "Szansy na Sukces". 

"Szansa na Sukces" odcinek specjalny. Kto wygrał?

W specjalnym odcinku "Szansy na Sukces" pojawiły się gwiazdy takie jak Andrzej Młynarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Beata Chmielowska-Olech, Jacek Lenartowicz, Marta Kielczyk, Magdalena Waligórska czy Marek Molak. Uczestnicy zaśpiewali wybrane piosenki o miłości, a ich występy oceniły dzieci ze stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce z Kraśnika.

Odcinek wygrał Marek Molak znany widzom z serialu "Barwy Szczęścia", który poza aktorstwem udziela się także jako wokalista w rockowej formacji AvA. Artysta wykonał przebój Seweryna Krajewskiego "Wielka miłość".

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET