Obserwuj w Google News

Katy Perry zemdlała na planie "American Idol". Upadła na ziemię [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.02.2020 16:06
Zareaguj Reakcja

Katy Perry zemdlała na planie amerykańskiego „Idola”. W trakcie kręcenia kolejnego odcinka programu doszło do wycieku gazu. 35-letnia piosenkarka źle się poczuła przez ulatniający się zapach. Do internetu trafiło szokujące nagranie.

Katy Perry zemdlała na planie American Idol upadła na ziemię wideo
fot. Youtube screen

Katy Perry zemdlała na planie programu American Idol. Upadła na ziemię WIDEO

Katy Perry zemdlała podczas kręcenia nowego odcinka „American Idol”. Na planie popularnego programu zaczął się ulatniać gaz. Przybyłe na miejsce służby natychmiast zarządziły ewakuację całego budynku.

Czujecie gaz? Zapach jest bardzo intensywny. Och, jest źle. Naprawdę źle — powiedziała gwiazda i natychmiast wstała z fotela jurorskiego.

Jurorka wyznała, że zaczyna odczuwać  ból głowy. Po wyjściu na zewnątrz Katy Perry oznajmiła, że nie czuje się dobrze i upadła na ziemię. Krótkie wideo z tego momentu trafiło do internetu. Pełne nagranie zostanie wyemitowane w kolejnym odcinku „American Idol”.

Katy Perry miała depresję

Katy Perry wyznała, że miała depresję. W trakcie wywiadu dla Vogue India opowiedziała o problemach psychicznych, z którymi zmagała się w ostatnich latach. Jak sama przyznała, bywały dni, kiedy nie chciała wstawać z łóżka.

RadioZET.pl/PK