Obserwuj w Google News

Justin Bieber jako dziecko. Gwiazdor pokazał urocze zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
29.04.2020 12:09
Zareaguj Reakcja

Justin Bieber zrobił zawrotną karierę w bardzo młodym wieku. Już jako nastolatek miał miliony fanów na całym świecie. Dziś Kanadyjczyk ma już 26 lat i nadal cieszy się ogromną popularnością. Jesteście ciekawi, jak Justin Bieber wyglądał jako dziecko? Artysta pokazał urocze zdjęcie z dzieciństwa.

Justin Bieber jako dziecko pokazał urocze zdjęcie z dzieciństwa foto
fot. Youtube

Justin Bieber jako dziecko. Pokazał urocze zdjęcie z dzieciństwa

Justin Bieber miał zaledwie 15 lat, kiedy ukazał się jego debiutancki singiel „One Time”, ale to dopiero wydana kilka miesięcy później piosenka „Baby” sprawiła, że nastoletniego wokalistę poznał cały świat. W kolejnych latach popularność Kanadyjczyka była coraz większa, a jego płyty i single podbijały listy przebojów.

>> Justin Bieber jest poważnie chory. Zdradził, co mu dolega

Dziś Justin Bieber ma na swoim koncie już pięć studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. 26-latek jest jednym z najlepiej sprzedających się współczesnych artystów w branży pop.

Jesteście ciekawi, jak Justin Bieber wyglądał jako dziecko? Kilka miesięcy temu wokalista opublikował urocze zdjęcie z dzieciństwa. Widzimy na nim kilkuletniego uśmiechniętego Justina.

 

RadioZET.pl/PK