Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Daria & Kush Kush i J Balvin & Ed Sheeran [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.03.2022 12:54
Zareaguj Reakcja

Piątek pełen gorących premier na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze mogą liczyć na nowy utwór od Darii, autorki przebojów "Paranoia" i "Love Blind". Pojawi się także zupełnie nowy singiel J Balvina z Edem Sheeranem.

Daria Ed Sheeran J Balvin
fot. mat. prasowe

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze premiery polskich i zagranicznych artystów.

Daria & Kush Kush – "Never Ending Story"

Daria Marcinkowska, autorka przeboju "Paranoia" i uczestniczka polskich preselekcji do Eurowizji 2022, powraca z zupełnie nowym singlem.

Utwór "Never Ending Story" powstał we współpracy z duetem Kush Kush, który tworzy dwóch DJ-ów i producentów – Andy Dust, czyli Adrian Kaczyński i Vicero - Waldemar Brjuchovic.

Premiera utworu po godz. 20:00 na antenie Radia ZET.

J Balvin & Ed Sheeran – "Sigue"

J Balvin i Ed Sheeran łączą siły w dwóch utworach: tanecznej piosence w klimacie reggaetonu „Sigue” oraz miłosnej balladzie „Forever My Love”. Wspólny projekt jest owocem przyjaźni łączącej dwóch legendarnych muzyków, którzy poznali się przypadkiem na siłowni w Nowym Jorku.

Pół roku temu byłem na siłowni i patrzę, ale koleś wygląda jak Ed Sheeran. Okazało się, że to był on. Wypiliśmy kawę, porozmawialiśmy o życiu i okazało się, że świetnie się dogadujemy. Połączyły nas proste rzeczy, tworząc prawdziwą przyjaźń - rozmawialiśmy nawet o tym, jak to jest być ojcem. W Nowym Jorku zaplanowaliśmy dzień w studiu i oto rezultaty. Pierwsze dwie piosenki, które nagraliśmy to właśnie „Sigue” i „Forever my Love”. Ja zaprosiłem Eda do świata reggaetonu, a on wprowadził mnie do swojego muzycznego świata. Naprawdę fajnie było usłyszeć go śpiewającego po hiszpańsku. Mamy nadzieję, że pokochacie te piosenki tak samo, jak my. Dużo pokoju i miłości – zdradził J Balvin.

Ed Sheeran również bardzo cieszy się ze współpracy: "J chciał, abym wszedł do jego świata, a ja chciałem, by spróbował sił w moim. Nauka hiszpańskiego była dla mnie prawdziwym wyzwaniem, ale jednocześnie świetnie się bawiłem. Mam nadzieję, że te utwory spodobają się wam tak, jak mnie. Wypatrujcie kolejnych".

Premiera utworu po godz. 21:00 na antenie Radia ZET.

RadioZET.pl/mat.prasowe