Obserwuj w Google News

Ewa Bem przechodzi przez kolejny kryzys? "Nigdy nie będę w pełni szczęśliwa"

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
23.03.2022 08:00
Zareaguj Reakcja

Ewa Bem po latach milczenia wróciła na scenę. Jednak to nie koniec kryzysów w życiu artystki. Wokalistka opowiedziała o kolejnym problemie, z którym teraz się zmaga.

Ewa Bem
fot. TRICOLORS/East News

Ewa Bem to polska wokalistka jazzowa, która w ciągu swojej owocnej kariery wykonywała również pop, blues oraz sama pisała teksty do wielu piosenek. Artystka jest nazywana "pierwszą damą polskiego jazzu", a do historii muzyki naszego kraju przeszły jej wykonania hitów "Żyj kolorowo", "Moje serce to jest muzyk" czy "Wyszłam za mąż, zaraz wracam".

Ewa Bem powróciła na scenę po latach załamania

Bem współpracowała z czołówką muzyków jazzowych, a także ma za sobą koncerty nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Artystka grała na Kubie, w Indiach, państwach skandynawskich, w Stanach Zjednoczonych czy Czechosłowacji.

Redakcja poleca

Życie Ewy Bem zmieniło się w 2015 roku, kiedy u jej córki Pameli wykryto guza mózgu. Kobieta zmarła po dwóch latach, a wokalista załamała się po ogromnej stracie. Bem ogłosiła, że kończy karierę i nigdy już nie wróci na scenę.

Ewa Bem przechodzi kolejny kryzys: "Nigdy nie będę w pełni szczęśliwa"

Po latach smutku i depresji Ewa Bem zdecydowała się złamać postanowienie. W 2021 roku ponownie zaszczyciła publiczność swoim talentem, jednak nie oznacza to, że demony sprzed lat całkowicie zniknęły z życia wokalistki.

Wykształcenie polskich muzyków. Co robiliby znani artyści, gdyby nie występowali na scenie? [ZDJĘCIA]

Ewa Bem udzieliła wywiadu pismu "Kobieta i życie", gdzie przyznała, że przechodzi kolejny kryzys. Tym razem chodzi o wiarę w Boga.

Po śmierci Pamelki moja wiara się trochę rozkruszyła. I mam pewien problem w dialogu z Bogiem. Częściej wątpię, niż wierzę. Bo czy On naprawdę istnieje, skoro pozwala na takie nieszczęście?

Słowa piosenkarki łamią serca jej fanów, którzy życzą Bem jak najlepiej. Wokalistka twierdzi jednak, że mimo powrotu na scenę, nigdy nie będzie w pełni szczęśliwa.