Obserwuj w Google News

Eurowizja 2020: Lanberry w barwach Polski? Viki Gabor komentuje: „Ma duże szanse wygrać” [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.12.2019 15:05
Zareaguj Reakcja

Lanberry reprezentantką Polski na Eurowizji 2020? Internauci coraz częściej plotkują o udziale piosenkarki w konkursie. Specjalnie dla RadioZET.pl wypowiedziała się na ten temat również Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja 2020 Lanberry w barwach Polski Viki Gabor komentuje
fot. Radio ZET

Eurowizja 2020: Lanberry reprezentantką Polski? Viki Gabor komentuje

Lanberry pojedzie na Eurowizję 2020 w barwach Polski? Na ten moment nie wiadomo, kto zostanie kolejnym reprezentantem naszego kraju, ale pojawiają się już pierwsze plotki. Wielu internautów twierdzi, że w majowym  Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Holandii powinna wystąpić Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska.

O ewentualnym udziale Lanberry w Eurowizji 2020 wypowiedziała się także Viki Gabor, która udzieliła specjalnego wywiadu dla RadioZET.pl. Zapytaliśmy zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019, co myśli o uczestnictwie Lanberry w konkursie. Co ciekawe, to właśnie Małgorzata Uściłowska pomogła stworzyć przebój „Superhero”, z którym Wiktoria Gabor wygrała Eurowizję dla Dzieci.

Byłoby bardzo fajnie (gdyby pojechała). W Polsce wszyscy są naprawdę zdolni. Ciężko wybrać, kto mógłby pojechać. Lanberry ma duże szanse wygrać Eurowizję w barwach Polski. Ona jest świetna i nadaje się na ten konkurs — powiedziała nam Viki Gabor.

Lanberry o udziale w Eurowizji 2020

W związku z plotkami o udziale w Eurowizji 2020 portal Eurowizja.org poprosił niedawno Lanberry o krótki komentarz w tej sprawie. Okazuje się, że 32-latka nie wyklucza występu w barwach Polski. 

Jeśli chodzi o reprezentowanie Polski na Eurowizji, to na pewno mogę powiedzieć jedno: nie mówię „nie”. Nie wiem jednak, czy w tym roku, ale myślę o tym — powiedziała i wyznała, że chciałaby przygotować eurowizyjny utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, współautorem kawałków „Anyone I Want To Be” Roksany Węgiel i „Superhero” Viki Gabor

Lanberry to nie tylko uznana w branży autorka piosenek, ale także piosenkarka z hitami na koncie. Jej przeboje „Piątek”, „Nie ma mnie”, „Gotowi na wszystko” czy „Ostatni most” cieszyły się dużym zainteresowaniem polskich słuchaczy. Artystka wydała dotąd dwa albumy „Lanberry” i „Mixtura”, który był nominowany do prestiżowego Fryderyka. 

RadioZET.pl/PK