Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło wydaje reedycję płyty "Małomiasteczkowy". Kiedy premiera?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
30.10.2019 10:49
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło szykuje wyjątkowy prezent dla wszystkich fanów. Z okazji pierwszej rocznicy wydania albumu „Małomiasteczkowy” artysta zapowiedział, że już wkrótce wyda jego rozszerzoną wersję. Kiedy premiera reedycji płyty „Małomiasteczkowy”? Dawid Podsiadło zdradził szczegóły.

Dawid Podsiadło wydaje reedycję płyty Małomiasteczkowy kiedy premiera albumu
fot. mat. prasowe

Dawid Podsiadło: reedycja płyty Małomiasteczkowy. Kiedy premiera?

Dawid Podsiadło zapowiedział, że już wkrótce pojawi się w sklepach reedycja jego hitowej płyty „Miałomiasteczkowy”, od wydania której minął właśnie rok. Wokalista zdradził, iż premiera wersji specjalnej albumu „Re:Małomiasteczkowy” odbędzie się pod koniec listopada.

>>  Dawid Podsiadło w 2009 roku. Tak zaczynał swoją wielką karierę [WIDEO] 

Na reedycji ostatniej płyty Dawida Podsiadło znajdą się nie tylko dobrze już znane utwory z podstawowej wersji krążka, ale także dodatkowe materiały — remiksy piosenek i wyjątkowe akustyczne wersje nagrane podczas sesji w Tatrach. Niektórymi z nich artysta zdążył się już pochwalić w internecie, m.in. „Matyldą” i „Najnowszym klipem”.

Jeśli ktoś nie miał okazji przez rok zaopatrzyć się w ten krążek, reedycja to wspaniały moment, żeby zaprzyjaźnić się z płytą, lub wysłuchać uprzejmie w streamingu. Ze swojej strony życzę albumowi dużo zdrowia i pomyślności z okazji urodzin. To był szalony rok — napisał Dawid Podsiadło.

Z okazji pierwszych urodzin albumu w sklepach pojawił się także winyl "Małomiasteczkowy".

Niesamowity sukces albumu „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło

Płyta „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło osiągnęła niesamowity sukces komercyjny. Wydany w październiku 2018 roku album zdążył pokryć się diamentem. Oznacza to, że rozszedł się w ponad 150 tysiącach egzemplarzy, co w dzisiejszych czasach jest kapitalnym wynikiem. Krążek otrzymał również prestiżowego Fryderyka.

Na listach przebojów świetnie radziły sobie także wszystkie single z albumu „Małomiasteczkowy”. Piosenka tytułowa oraz utwory „Nie ma fal”, „Trofea” i „Najnowszy klip” biły rekordy popularności w rozgłośniach radiowych i internecie.

RadioZET.pl/PK