Obserwuj w Google News

Blue Cafe w nowym singlu „Talk To Me Now”. Nagrali go z francuskim artystą La Graine [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
17.07.2019 15:32
Zareaguj Reakcja

Blue Cafe zaprezentowali nowy singiel „Talk To Me Now”. W bardzo wakacyjnie brzmiącej piosence pojawia się gościnnie artysta La Graine, który pochodzi z Francji. Oficjalny teledysk został nakręcony na terenie Pustyni Błędowskiej.

Blue Cafe La Graine Talk To Me Now nowy wakacyjny singiel wideo
fot. Instagram

Blue Cafe — Talk To Me Now. Nowy singiel z francuskim artystą La Graine

Zespół Blue Cafe wrócił z nowym singlem. „Talk To Me Now” to dynamiczna i przebojowa piosenka, która idealnie sprawdzi się na lato 2019. Gościnnie w utworze pojawia się artysta z FrancjiLa Graine.

W internecie można obejrzeć również oficjalny teledysk do „Talk To Me Now”. Zdjęcia do klipu powstały na terenie Pustyni Błędowskiej, czyli największego tego typu obszaru w Polsce. Wideo do nowego singla Blue Cafe zostało zrealizowane z udziałem Arkadiusza Lindera — mistrza Europy i brązowego medalisty Pucharu Świata Rajdu Baja w quadach oraz jego teamu z Łódzkiego Klubu Offroadowego.

Blue Cafe działa od 1998 roku. W pierwszych latach działalności wokalistką zespołu była  Tatiana Okupnik. W 2005 roku odeszła z grupy, a jej miejsce zajęła Dominika Gawęda. Do największych przebojów Blue Cafe należą utwory „Do nieba, do piekła”, „Love Song”, „You May Be In Love”, „Baby Baby”, „My Road” czy „Buena”

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK