Obserwuj w Google News

BARANOVSKI w zupełnie nowym singlu „Momenty”. Piątkowa premiera w Radiu ZET [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.04.2020 11:08
Zareaguj Reakcja

BARANOVSKI powraca z zupełnie nowym singlem zatytułowanym „Momenty”. Artysta zaprezentował premierowy utwór dokładnie pół roku od wydania debiutanckiej płyty „Zbiór”. Premiera singla „Momenty” na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 21:00.

BARANOVSKI Momenty nowy singiel i teledysk wideo
fot. mat. prasowe

BARANOVSKI — Momenty. Nowy singiel i teledysk

BARANOVSKI otwiera nowy rozdział w swojej karierze i prezentuje zupełnie nowy singiel „Momenty”. Choć pandemia koronawirusa pokrzyżowała artyście plany koncertowe (występy w marcu i kwietniu), 28-letni muzyk nie przestaje działać i wykorzystuje czas w domu na pisanie oraz nagrywanie nowych piosenek.

Singiel „Momenty” pojawił się dokładnie pół roku od wydania debiutanckiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „Zbiór”. To właśnie z tej płyty pochodzą przeboje „Dym”, „Luźno”, „Zbiór” i „Czułe miejsce”, do którego teledysk zrobił prawdziwą furorę w polskim internecie. W serwisie YouTube obejrzano go ponad 12 milionów razy.

Album „Zbiór” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony słuchaczy i krytyków. Krążek zdobył nominację do Fryderyków 2020 w kategorii Album Roku Pop.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK