Obserwuj w Google News

Taniec z Gwiazdami 10. Sandra Kubicka zatańczy w show

Maciej Friedrich
2 min. czytania
30.07.2019 13:21
Zareaguj Reakcja

Jubileuszowa, 10. edycja polsatowskiego „Tańca z gwiazdami” zapowiada się bardzo interesująco. Poznaliśmy kolejną uczestniczkę, która spróbuje swoich tanecznych sił na parkiecie. Polska modelka doceniana na całym świecie potwierdziła swój udział w programie. Kim jest Sandra Kubicka?

Taniec z Gwiazdami 10. Sandra Kubicka zatańczy w show
fot. screen:YouTube

Taniec z gwiazdami” cieszy się niezmienną popularnością telewidzów. Oparty na brytyjskim formacie program, w którym aktorzy, sportowcy i celebryci szlifują swoje taneczne umiejętności u boku profesjonalnych tancerzy, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Jesienią Polsat wyemituje jubileuszową, 10. edycję show. W poprzedniej nie zabrakło emocji i kontrowersji, choćby za sprawą krytycznie ocenianego finału. Również nadchodząca odsłona zapowiada się ciekawie, między innymi ze względu na dobór zaproszonych gwiazd. Swój udział w „Tańcu z gwiazdami” potwierdziła Sandra Kubicka.

Taniec z gwiazdami 10 – Sandra Kubicka dołącza do programu

Producenci 10. edycji „Tańca z gwiazdami” robią wszystko, by jubileuszowa odsłona programu była wyjątkowo emocjonująca. Na liście uczestników znalazły się nazwiska znane z pierwszych stron gazet. W poniedziałek 29 lipca kolejna gwiazda poinformowała o swoim udziale w programie. Na profilu Sandry Kubickiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie z planu „Tańca z gwiazdami”.

„Let's do this! »Taniec z gwiazdami« już od września na Polsacie. Co za emocje!” – podpisała zdjęcie.

Modelka w tanecznym stroju prezentuje się świetnie. Zdjęcie polubiło ponad 25 tysięcy użytkowników, a w komentarzach fani nie kryli swojej radości. Jeden z nich zapytał Sandrę o tanecznego partnera. Kubicka zdradziła, że nie wie jeszcze, z kim zatańczy.

Sanda Kubicka — kim jest uczestniczka Tańca z gwiazdami 10?

Sandra Kubicka urodziła się w 1995 roku w Łodzi, jednak w 2008 roku przeniosła się z rodziną do Stanów Zjednoczonych. W wieku 13 lat za namową mamy wzięła udział w konkursie i wygrała kontrakt z agencją modelek. Tak rozpoczęła się jej błyskotliwa kariera. Współpracowała ze znanymi markami i brała udział w sesjach dla magazynów takich jak „Cosmopolitan”, „Glamour” czy „Maxim”. Ten ostatni umieścił ją na liście najseksowniejszych nazwisk Ameryki. Pozowała także do rozkładówki amerykańskiego „Playboya”. Jako druga polska modelka (po Joannie Krupie) pozowała dla magazynu „Treats!”.

 

RadioZET.pl/MF