Obserwuj w Google News

Monika Brodka reklamuje „Stranger Things”. Wcieliła się w kilka postaci [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
15.07.2019 14:48
Zareaguj Reakcja

Fani Moniki Brodki uwielbiają ją między innymi za poczucie humoru i duży dystans do siebie. Wokalistka pokazała to, występując w filmiku promującym najnowszy sezon serialu „Stranger Things”. Wcieliła się w kilku bohaterów produkcji.

Monika Brodka reklamuje „Stranger Things”. Wcieliła się w kilka postaci [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Stranger Things” to jeden z najpopularniejszych seriali internetowych ostatnich lat, który od momentu premiery zyskał ogromną popularność. Przygody sympatycznych dzieci, które w latach 80. mierzą się z niebezpieczeństwami rodem z horrorów science-fiction, okazały się hitem. Obecnie na platformie Netflix możemy śledzić już 3. sezon produkcji. Duża w tym zasługa świetnie dobranych młodych aktorów z Finnem Wolfhardem i Millie Bobby Brown na czele. Czy jedna osoba mogłaby wcielić się w kilku bohaterów serialu? Zadaniu temu spróbowała podołać Monika Brodka.

Monika Brodka jako bohaterowie „Stranger Things”

Monika Brodka znana jest nie tylko ze swojego talentu wokalnego, ale również poczucia humoru i dystansu do siebie. Nie dziwi więc reakcja piosenkarki na Tweeta, który pojawił się w sieci. Helvis Priestley opublikował w sieci zdjęcie, na którym widzimy Brodkę w trzech różnych fryzurach. Porównał je do fryzur bohaterów „Stranger Things” z podpisem: „Nie dziwi was to, że Monika Brodka zagrała wszystkie dziecięce role w »Strangers Things«?”

ZOBACZ: Stranger Things: Bluzy i koszulki z serialu. Sprawdź, gdzie możesz je kupić

Post Monika Brodka
fot. Tweter:@HelvisPriestley

Żart najwyraźniej spodobał się samej Monice, która postanowiła nieco „podrasować” swój wizerunek. Na profilu Na Ekranie na Facebooku, kanale Netflixa w serwisie YouTube oraz Instagramie piosenkarki pojawiło się nagranie, na którym Brodka wciela się w głównych bohaterów serialu. Nagranie promuje przy okazji najnowszy sezon produkcji. Trzeba przyznać, że odpowiednio ucharakteryzowana artystka rzeczywiście z powodzeniem mogłaby grać dublerkę aktorów z serialu Netflixa. My jednak najbardziej podziwiamy poczucie humoru gwiazdy.

 

RadioZET.pl/MF