Obserwuj w Google News

"Stranger Things". Gwiazdy serialu przyjadą do Polski. Będą promować nowy sezon

Sylwia Wamej
2 min. czytania
20.03.2019 12:54
Zareaguj Reakcja

W lipcu zobaczymy premierę 3. części „Stranger Things”. Mało tego, do Polski zawitają też najmłodsi bohaterowie hitowego serialu Netflixa. Kogo możemy się spodziewać?

Do Polski zawitają dziecięce gwiazdy Stranger Things
fot. Instagram.com/strangerthingstv

Gwiazdy Stranger Things przyjadą do Polski

Wyczekana, trzecia część serialu „Stranger Things” pojawi się na platformie Netflix już 4 lipca. Jak zapowiadają twórcy hitowego obrazu – Matt i Ross Duffer, najnowsza odsłona powstawała najdłużej ze wszystkich części i będzie najbardziej dopracowana ze wszystkich. Jak zdradzili, ma być jeszcze bardziej tajemniczo i mrocznie. W serialu pojawią się również nowe wątki i bohaterowie, m.in. Robin. W tej roli zobaczymy Mayę Thurman-Hawke.

Światło dzienne ujrzała też zajawka najnowszego sezonu, w której widzimy szczury uciekające przed zagrożeniem. Całość okraszona jest hasłem: „To prawie czas kamienia”. W ramach promocji serialu do Polski przyjadą młode gwiazdy serialu. Finn Wolfhard (Mike) i Caleb McLaughlin (Lucas) odwiedzą nasz kraj i z pewnością uchylą rąbka tajemnicy na temat nowego sezonu serialu. Ich wizyta ma związek z akcją Warsaw Comic Coon. Poza dziecięcymi gwiazdami „Stranger Things” do Polski zawita również Cara Buono, która w serialu wciela się w postać Karen Wheeler. 

Dokładna data wizyty gwiazd hitowego serialu nie jest jeszcze znana. Słynne dzieciaki poza Polską odwiedzą również Japonię, Włochy oraz Turcję.

"Stranger Things 3": Oficjalny zwiastun: [Wideo]

Dodajmy, że w sieci pojawił się najnowszy zwiastun "Stranger Things". Dowiadujemy się z niego, że bohaterowie zmierzą się z nowym koszmarem. Trzeci sezon rozgrywa się w 1985 roku i opowiada o wydarzeniach mających miejsce na kilka miesięcy po fabule przedstawionej w drugiej odsłonie serialu." Nie jesteśmy już dziećmi. Mam na myśli to, że chyba nie sądziłeś, że będziemy całymi dniami znowu siedzieć w piwnicy, grając w gry przez resztę naszego życia?  – pyta Will w zwiastunie.  Trailer rozpoczyna scena, w której Eleven i chłopcy robią niespodziankę Dustinowi, gdy wraca do domu.

RadioZEt.pl/ Glamour.pl/ SW