Obserwuj w Google News

"Stranger Things 3" : Robin nową bohaterką w serialu. Maya Hawke to córka Umy Thurman

Sylwia Wamej
2 min. czytania
16.07.2019 16:02
Zareaguj Reakcja

"Stranger Things 3" rozpalił widzów do czerwoności. W najnowszej odsłonie hitowego serialu pojawiła się nowa bohaterka - Robin, w którą wciela się Maya Hawke. 21-letnia aktorka jest córką aktorskiej pary - Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Czy Maya pójdzie w ślady słynnych rodziców?

Maya Hawke
fot. David Fisher/ East News

Maya Hawke nową bohaterką w "Stranger Things". To córka Umy Thurman

"Stranger Things 3" cieszy się ogromnym powodzeniem wśród widzów. W najnowszej odsłonie widzowie poznali nową bohaterkę - odważną Robin, w którą wcieliła się Maya Hawke, córka  Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Robin zagrała nastolatkę pracującą w lodziarni, która na co dzień nosi grzeczny mundurek i sprzedaje słodkości. Sama jednak do grzecznych dziewcząt nie należy. Jest zadziorna i odważna. Widzowie polubili bohaterkę graną przez Mayę, a być może dzięki roli w "Stranger Things" jej aktorska kariera poszybuje w górę.

Maya Hawke. Córka Umy Thurman debiutowała w "Małych kobietkach"

21-letnia Maya Hawke aktorstwo ma we krwi. Córka aktorskiej pary występowała już od dziecka na scenie. Grała w szkolnych przedstawieniach, jeździła na obozy aktorskie, gdzie uczyła się też tańca i śpiewu. Maya Hawke zadebiutowała w 2017 roku, grając w 'Małych kobietkach" BBC. Wcieliła się w Jo March, krnąbrną nastolatkę, która marzy o karierze pisarki. W 2018 roku wystąpiła w niezależnym thrillerze "Ladyworld", który opowiada o nastolatkach uwięzionych na trwającym w nieskończoność przyjęciu urodzinowym.

Mayę Hawke zobaczymy też w najnowszym filmie Quentina Taranntino - Pewnego razu... w Hollywood".  Nie mogło być inaczej, grając u Tarantino, w końcu przed laty mamy Mayi - Uma Thurman grała pierwsze skrzypce w filmach Tarantino - "Pulp Fiction" oraz "Kill Billu".

Ciekawe, czy Maya zrobi równie spektakularną karierę, jak jej mama. Oprócz "Stranger Things", w którym 21-letnia gwiazdka pokazała się z bardzo dobrej strony, na premierę czekają dwa filmy z jej udziałem:  "Mainstream" oraz "Human Capital". 

 

RadioZEt.pl/ SW