Obserwuj w Google News

Seriale i filmy na Netflixie, które musisz zobaczyć. Te tytuły są popularne [TOP 10]

2 min. czytania
18.10.2021 13:38
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę filmów i seriali, które cieszą się zainteresowaniem użytkowników. Pierwszego miejsca nie oddaje koreański serial "Squid Game", ale po piętach depczą mu nowości. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Ty
fot. John P. Fleenor/Netflix

Co obejrzeć na Netflixie? W wyborze pomaga ranking platformy. Polacy oglądają przede wszystkim koreański serial "Squid Game". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także:  "Sex Education": gwiazdor serialu Netflix zostanie nowym Bondem?

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10 produkcji]

Netflix udostępnia użytkownikom ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Funkcja ta ma ułatwiać niezdecydowanym użytkownikom wybór odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników.

Na pierwszy miejscu ponownie znalazł się koreański hit o tytule "Squid Game". Produkcja utrzymuje prowadzenie od kilku tygodni, tym samym stała się jedną z największych sensacji Netflixa, a popularnością przebiła "Lupina", "Gambit królowej" czy "Bridgertonów". Bohaterowie ze "Squid Game" biorą udział w niebezpiecznej grze, w której stawką jest życie.

Redakcja poleca

Na drugiej pozycji uplasowała się nowość, czyli długo wyczekiwany 3. sezon serialu "Ty". Tym razem Joe, wraz z pojawieniem się jego potomka na świecie, będzie musiał zmienić swoje przyzwyczajenia. Czy pojawienie się na świecie syna mu w tym pomoże? 

Podium zamyka film "Zapomniana bitwa" z 2020 roku. Jest to holenderski dramat wojenny, a akcja rozgrywa się w listopadzie 1944 roku na wyspie Walcheren w Zelandii, gdzie alianci walczą z niemiecką armią.

W obecnym zestawieniu znalazło się też kilka nowości, między innymi serial "My Name" i polski film "Hiacynt". Znajdziemy też chętnie oglądane produkcje z ostatnich tygodni - "Kasztanowego ludzika" czy "Psi patrol".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  • "Squid Game"
  • "Ty"
  • "Zapomniana bitwa"
  • "Sprzątaczka"
  • "Hiacynt"
  • "Psi patrol"
  • "Bogdan Boner: Egzorcysta"
  • "Zemsta pięciu sióstr"
  • "Kasztanowy ludzik"
  • "My name"

Zobacz także:  "The Crown": Elizabeth Debicki i Dominic West niczym księżna Diana i książę Karol [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl

HoYeon Jung: kim jest aktorka z serialu "Squid Game" Netflixa? [ZDJĘCIA]