Obserwuj w Google News

"Sanatorium miłości": Janina skomentowała głośny wywiad Ryszarda."To brak inteligencji"

Sylwia Wamej
2 min. czytania
12.04.2019 15:48
Zareaguj Reakcja

"Sanatorium miłości" wciąż wywołuje mnóstwo emocji. Niedawno wywiadu udzielił Ryszard, który skrytykował m.in. uczestników programu. Janina Busk postanowiła mu odpowiedzieć, "wbijając szpilę" Ryszarodowi.

"Sanatorium miłości"
fot. Mateusz Grochocki/ East News

Ryszard skrytykował produkcję programu i uczestników "Sanatorium miłości"

Program  "Sanatorium miłości" mimo że już się skończył, wciąż budzi zainteresowanie. Przypomnijmy, że 12 obcych sobie ludzi (sześć kobiet i sześciu mężczyzn) postanowiło pojechać razem do jednego z sanatoriów, aby lepiej się poznać i być może nawiązać sympatię. Program cieszył się olbrzymim powodzeniem wśród widzów. Ryszard Lasota z Warszawy to uczestnik, który dość krytycznie wypowiadał się zarówno o programie, jak i pozostałych bohaterach "Sanatorium miłości".

Niedawno udzielił głośnego wywiadu, w którym stwierdził, że bohaterowie show mieli parcie na szkło. Dodał też, że w programie panowała niezdrowa rywalizacja.

"Idąc tam, zakładałem, że poznam jakiegoś kolegę czy koleżankę, żebyśmy mogli sobie o ciekawych tematach porozmawiać, ale się nie dało. Ludzie mieli tam parcie. Niby przedstawiani byli, że będą wspaniali, ale każdy chciał się wybić, jak najwięcej. Była niezdrowa rywalizacja, zawiść i pomówienia, a ja nie z tych" - mówił Ryszard  w "Pytaniu na śniadanie".

Ryszard narzekał również na warunki, w jakich nagrywany był program. 

"Na wszystko rzutowały też ekstremalne warunki, ale nie nagrywania scen, tylko te, które nam zaserwowano. Te stare rupiecie, pojazdy, to już były w pierwszym dniu. Rzutowało to na moje nastawienie. Ja nie jestem przyzwyczajony, żeby Nyską 40-letnią jeździć, albo "Ogórkiem", gdzie okna wypadają" -powiedział.

"Sanatorium miłości": Janina odpowiedziała Ryszardowi

Janina Busk dość ostro skomentowała medialne wypowiedzi kolegi po fachu. "Jak ktoś ma w głowie coś nie tak, to ja nic na to nie poradzę. To brak inteligencji" - powiedziała w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW/ Plejada.pl