Obserwuj w Google News

„Projekt Adam”: "Powrót do przyszłości" spotyka Kino Nowej Przygody? Zwiastun hitu Netlflixa [WIDEO]

2 min. czytania
02.03.2022 18:08

„Projekt Adam” to jeden z największych hitów Netflixa na marzec. Komedia science-fiction z udziałem Ryana Reynoldsa zapowiada się, jak skrzyżowanie „Powrotu do przyszłości” z Kinem Nowej Przygody. Kiedy premiera?

Projekt Adam - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

Projekt Adam” to najnowszy film z udziałem Ryana Reynoldsa, który już w marcu trafi na platformę streamingową Netflix. O czym opowiada komedia science-fiction?

„Projekt Adam” to opowieść o mężczyźnie, który przypadkowo poznaje młodszą wersję samego siebie. Następnie wyrusza z nią w ekscytującą podróż w czasie, podczas której będzie próbować odwrócić bieg historii i nie do puścić do śmierci własnego ojca. Komedia Shawna Levy’ego, twórcy takich hitów jak „Free Guy” czy „Noc w muzeum”, już teraz przez zagranicznych krytyków nazywana jest połączeniem uroku „Powrotu do przyszłości” z ikonicznymi elementami znanymi z produkcji Kina Nowej Przygody. Połączenie to brzmi niczym jak na miarę skrojone dla miłośników kina.

Redakcja poleca

„Projekt Adam” – nowy zwiastun 

W sieci zadebiutował właśnie nowy, angażujący zwiastun, pełen nowych scen, niewidzianych w krótkim teaserze. Materiał prezentuje się następująco:

„Projekt Adam” – twórcy i obsada

Pomysł na film powstał w głowie kwartetu scenarzystów, w składzie: Jonathan Tropper, T.S. Nowlin, Jennifer Flackett i Mark Levin . Reżyserem jest Shawn Levy, a na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Ryan Reynolds, Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Walker Scobell, Catherine Keener i Zoe Saldana.

„Projekt Adam” – kiedy premiera?

„Projekt Adam” zadebiutuje na platformie steamingowej Netflix już w piątek 11 marca.

Czytaj także:  „Infinite Storm“: Naomi Watts gra w anglojęzycznym thrillerze Małgorzaty Szumowskiej [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube

Polskie filmy i seriale XXI wieku, które stały się międzynarodowymi hitami [GALERIA]