Obserwuj w Google News

„Kuchenne rewolucje”: Szokujące zachowanie Magdy Gessler. Wysmarowała twarz właścicielowi restauracji

Redakcja
2 min. czytania
08.03.2019 13:55
Zareaguj Reakcja

„Kuchenne rewolucje” znów wzbudziły wielkie emocje. Tym razem Magda Gessler tak bardzo zdenerwowała się niskim poziomem jedzenia i brudem w jednej z restauracji w Świnoujściu, że wysmarowała brudem... twarz właściciela lokalu.

Szokujące zachowanie Magdy Gessler
fot. Screen Kuchenne rewolucje TVN

„Kuchenne rewolucje”: Magda Gessler skrytykowała dania w restauracji „Taste”

„Kuchenne rewolucje” to program, który ogląda się z zapartym tchem. Gospodyni programu –  Magda Gessler potrafi na planie programu rzucać talerzami i nie szczędzić przykrych słów właścicielom lokalu. Tym razem oberwało się Ewie i Krzysztofowi – gospodarzom restauracji „Taste” w Świnoujściu. Na początku Gessler zaczęła oczywiście od krytyki dań w menu.

 Z czym jest to awokado? Tłuste jak jasna cholera. Krewetki mrożone. Masakra – powiedziała z rozbrajającą szczerością. Było jeszcze bardziej emocjonująco, gdy Gessler weszła do kuchni. Ta pokryta była ogromną ilością brudu i zaschniętego tłuszczu. W pewnym momencie restauratorka sięgnęła po nóż i zaczęła zeskrobywać brud z powierzchni.

rewolucje
fot. Screen Kuchenne rewolucje TVN

„Kuchenne rewolucje”: Magda Gessler wysmarowała twarz właścicielowi restauracji

Krzysztofa – właściciela restauracji, który przyglądał się wyczynom Gessler, mocno rozbawiła cała sytuacja. Jednak gwiazda TVN szybko go „ugasiła”, zdejmując brud z noża  i rozsmarowując go na twarzy Krzysztofa.

 – To nie jest śmieszne. To nie są żarty. Jak to się ciągnie? Jak gile – mówiła zdenerwowana Gessler. Warto podkreślić, że tego fragmentu widzowie nie zobaczą na antenie Player.pl. Najwidoczniej był zbyt kontrowersyjny, dlatego twórcy zdecydowali się go usunąć. Sama rewolucja w „Taste” również się nie powiodła. Kucharz, który miał przygotować nowe dania, zasłabł i trafił do szpitala. Jedzenie przyrządzili jego pomocnicy oraz barman, ale bez sukcesu.

RadioZET.pl/ SW