Obserwuj w Google News

Joanna Przetakiewicz poprowadzi własny talk-show? "Czuję ekscytację"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
12.07.2019 14:14
Zareaguj Reakcja

Joanna Przetakiewicz świetnie radzi sobie w świecie mody, niewykluczone jednak, że niebawem rozpocznie telewizyjną karierę. Jej partner Rinke Rooyens prowadzi rozmowy na temat programu, który miałaby poprowadzić. W jakim formacie miałaby próbować swoich sił Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz poprowadzi własny talk-show? "Czuję ekscytację"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Przetakiewicz to projektantka, która doskonale odnalazła się na modowym rynku. Choć z wykształcenia jest radcą prawnym, postanowiła poświęcić karierę biznesowi. Zaczynała od założenia jednej z pierwszych w Polsce sieci klinik dentystycznych. Marzenia o własnej marce odzieżowej spełniła z pomocą samego Karla Lagerfelda, dyrektora artystycznego Chanel, zakładając "La Manię". Brała udział w sesji dla magazynu "Playboy", a w 2017 roku mogliśmy oglądać ją w programie "Azja Express".

Prywatnie Przetakiewicz jest matką trójki dzieci pochodzących ze związku z byłym mężem. Przez lata była partnerką przedsiębiorcy Jana Kulczyka, obecnie związana jest z holenderskim producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem. I być może właśnie za sprawą ukochanego ponownie będziemy mogli zobaczyć Joannę w telewizji, jako gospodynię nowego programu.

ZOBACZ: Joanna Przetakiewicz pokazuje pośladki. Chce zainspirować kobiety

Joanna Przetakiewicz poprowadzi własny program?

Jak informuje "Fakt", Rinke Rooyens uznał, że jego ukochana ma duży potencjał do zostania osobowością telewizyjną. Producent ma prowadzić rozmowy z jedną ze stacji komercyjnych dotyczące wyprodukowania nowego programu. Oczywiście jego gospodynią miałaby być Joanna Przetakiewicz.

- Ona ma w sobie wiele luzu, więc będzie prowadziła rozmowy z ciekawymi osobami bez tabu i niepotrzebnego zadęcia. Na zdjęciach próbnych wypadła świetnie. Asia jest bardzo podekscytowana i bardzo wdzięczna Rinke - relacjonuje informator dziennika.

Portal Pudelek postanowił potwierdzić te informacje u źródła. Joanna Przetakiewicz potwierdziła, że informacje o tym, że może powstać nowy talk-show, który poprowadzi. Okazało się jednak, że próbne zdjęcia jeszcze się nie odbyły.

- Wbrew temu, co pisze "Fakt", nagranie pilota będzie miało miejsce dopiero w przyszłym tygodniu. Nie mam żadnych obaw, dojrzałość polega na tym, żeby ich nie mieć, wszystkim dobrze się bawić i cieszyć z możliwości, które mamy. W związku z nową rolą czuję raczej ekscytację, nie strach. Nawet jeśli ten program nie będzie miał dalszego ciągu, chcemy się tym bawić - skomentowała projektantka.

Chcielibyście zobaczyć Joannę jako prowadzącą?

 

RadioZET.pl/MF