Obserwuj w Google News

Fighter: nowy polski film ze Stramowskim i Roznerskim. Będą walczyć w ringu

Maciej Friedrich
2 min. czytania
18.06.2019 13:55
Zareaguj Reakcja

Po dobrze przyjętym „Underdog” polscy widzowie będą mogli obejrzeć kolejną krajową produkcję podejmującą temat sportów walki. W „Fighterze” Konrada Maximiliana na ringu zmierzą się Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski. W sieci pojawił się pierwszy plakat nowej sensacyjnej produkcji.

Fighter: nowy polski film ze Stramowskim i Roznerskim. Będą walczyć w ringu
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to dyscyplina sportowa, która zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, bardzo często za pojedynkami stoją duże pieniądze, a barwna otoczka towarzysząca galom robi wrażenie. Kwestią czasu było podjęcie tematu walki MMA w polskim filmie. Na początku roku mogliśmy obejrzeć w kinie „Underdog”, obraz Macieja Kawulskiego z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidowem w rolach głównych. Niedługo natomiast na ekranach pojawi się „Fighter”, debiutancki film reżysera Konrada Maximiliana.

Fighter: film walki z Piotrem Stramowskim i Mikołajem Roznerskim

Data premiery filmu „Fighter” zapowiedziana została na drugą połowę 2019 roku. Fabuła filmu ma obracać się wokół emocjonującego pojedynku dwóch doświadczonych zawodników.

Głównym bohaterem „Fightera” jest Tomek Janicki (w tej roli Piotr Stramowski), który odniósł ogromny sukces. Jest bogaty, sławny i związany z piękną Agatą, w którą wcieli się Aleksandra Szwed. Nieoczekiwanie federacja zamiast walki o mistrzowski pas, wystawia go do walki z bokserem Markiem „Pretty Boyem” Chmielnickim (Mikołaj Roznerski). Kilka złych decyzji sfrustrowanego Janickiego niszczy jego karierę i zmusza do opuszczenia miasta. Próbując wyjść z kryzysu, zakochuje się w Magdzie (Agnieszka Maciąg). Tomek nie odnajduje jednak spokoju. Szantażowany przez groźnego gangstera zostaje zmuszony do starcia z Chmielnickim. Przed nim najważniejsza walka na bokserskich zasadach rywala. Stawką jest nie tylko wygrana, ale i odzyskanie honoru i zapewnienie sobie i ukochanej bezpieczeństwa.

W sieci pojawił się pierwszy plakat „Fightera”, na którym możemy zobaczyć sylwetki głównych bohaterów. Z kolei Piotr Stramowski podzielił się zdjęciem z planu. Czyżby szykowała się polska wersja „Rocky'ego”? Przypominamy, że krajowa wersja „Szybkich i wściekłych”, czyli szumnie zapowiadany „ Diablo. Wyścig o wszystko”, nie osiągnął sukcesu.

 

RadioZET.pl/MF