Obserwuj w Google News

Edyta Górniak topless na Instagramie. "Moje małe-wielkie szczęścia" [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
26.06.2019 14:37
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak w ostatnich miesiącach miała poważne problemy zdrowotne, przez które musiała zrezygnować z występu. Zapracowana wokalistka postanowiła wypocząć i wybrała się na urlop. Pochwaliła się fanom filmem, na którym opala się topless podczas podróży łódką.

Edyta Górniak topless na Instagramie. "Moje małe-wielkie szczęścia" [WIDEO]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak w zeszłym roku świętowała 46. urodziny. Choć gwiazda wygląda świetnie, a jej talent wokalny nadal zachwyca, ostatnie miesiące nie były dla polskiej diwy łaskawe. Pod koniec maja dziennik "Fakt" informował, że artystka trafiła do szpitala z rozległym zapaleniem płuc, które groziło uszkodzeniem mięśnia sercowego. Ze względu na problemy ze zdrowiem przełożyła także jeden ze swoich występów na tegorocznym festiwalu w Opolu. Edyta najwyraźniej potrzebowała odpoczynku, postanowiła więc wybrać się na zasłużony urlop. W mediach społecznościowych pochwaliła się filmem, który zachwycił internautów.

Edyta Górniak pokazała, jak opala się bez stanika

We wtorek 25 czerwca na profilu Edyty Górniak na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie. Widzimy na nim gwiazdę opalającą się na płynącej łódce. Edyta korzysta z uroków słońca i ciepłej wody, a na jej twarzy maluje się szczery uśmiech. Fanom nie umknęło również, że Górniak opala się bez stanika. Przy nagraniu znalazł się enigmatyczny opis "moje małe-wielkie szczęścia".

Pod nagraniem pojawiły się liczne komentarze komplementujące urodę i urok piosenkarki.

- Ten uśmiech. Aż samemu chce się uśmiechać!

- Niczym Rose na Titanicu. Pięknie. Pozdrawiam.

- Zdjęła Edytka górę bikini bo jest szczęśliwa i kocha swoje ciało , a większość musi zakrywać swoje. Przyznajcie, też byście chcieli taki chillout - czytamy na Instagramie

Trzeba przyznać, że na filmie Edyta emanuje radością i wygląda na bardzo wypoczętą. Oby urlop dał jej energię do aktywnej działalności koncertowej. My życzmy miłego wypoczynku.

 

RadioZET.pl/MF