Obserwuj w Google News

„Bilet do raju“: Julia Roberts i George Clooney znów razem w komedii romantycznej [WIDEO]

2 min. czytania
30.06.2022 11:20
Zareaguj Reakcja

„Bilet do raju“ to najnowsza komedia romantyczna z udziałem Julii Roberts i George’a Clooney‘a, którzy ponownie spotkają się na ekranie. Co już wiemy o nowej produkcji z udziałem największych gwiazd Hollywood?

Bilet do raju - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Bilet do raju” (org. „Ticket to Paradise”) to nowa komedia romantyczna od twórcy sequela musicalu „Mamma Mia!”. To opowieść o byłym małżeństwie, które nie utrzymuje ze sobą kontaktu, ale wyrusza na piękną tropikalną wyspę, gdy dowiaduje się, że ich córka pragnie popełnić jeden z największych błędów w swoim życiu. Bohaterowie będą chcieli odciągnąć dorosłą latorośl od popełnienia tego samego błędu, który sami dokonali 25 lat wcześniej. Los oraz piękne krajobrazy rajskiej wyspy Bali, będą chciały jednak przypomnieć parze, dlaczego zdecydowali się na ten krok przed laty i w jaki sposób rozkwitła ich miłość. Te okoliczności przyrody przypomną im też, że kolejne uniesienia serca są na wyciągnięcie ręki.

Redakcja poleca

„Bilet do raju” – zwiastun

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun zbliżającej się produkcji. Materiał promocyjny prezentuje się następująco:

„Bilet do raju” – twórcy i obsada

Reżyserem i współscenarzystą filmu jest Oli Parker, najlepiej znany z filmu „Mamma Mia! Here We Go Again” oraz ze scenariuszy do filmu „Hotel Marigold”. Skrypt do „Biletu do raju” napisał wraz z Danielem Pipskim. Na ekranie zobaczymy Julię Roberts i George’a Clooney’a, którym towarzyszyć będą tacy aktorzy i aktorki jak: Kaitlyn Dever, Billie Lourd, Angelo Montano czy znany z „ Emily w Paryżu” Lucas Bravo.

„Bilet do raju” – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na 30 września.

Czytaj także:  Startuje „Przebojowe kino samochodowe Radia ZET”. Kiedy i gdzie odbędą się seanse?

RadioZET.pl/informacja prasowa UIP/YouTube

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max