Zamknij

Żarty na Prima Aprilis 2021 - najlepsze żarty na 1 kwietnia [POMYSŁY]

31.03.2021 14:57
Żarty na Prima Aprilis 2021 - najlepsze żarty na 1 kwietnia [POMYSŁY]
fot. SHUTTERSTOCK

Żarty na Prima Aprilis co roku nawet na kilka dni przed 1 kwietnia poszukiwane są przez wiele osób, które chcą znaleźć oryginalne psikusy z tej okazji. Jeśli nie macie pomysłu na żarty na Prima Aprilis dla dzieci, rodziców, chłopaka czy dziewczyny, to przychodzimy z pomocą. Poniżej zebraliśmy dla was najlepsze dowcipy i psikusy, które można zrobić bliskim.

Najlepsze ŻARTY na Prima Aprilis 2021 - w szkole, dla dzieci, dla rodziców, dla chłopaka, dla dziewczyny, dla siostry, dla brata, przez SMS, przez internet. Jeśli nie macie pomysłów na żarty na Prima Aprilis, to poniżej znajdziecie nasze propozycje. 

Prima Aprilis - ŻARTY: w szkole, dla dzieci, dla rodziców, dla chłopaka

Najśmieszniejsze żarty na Prima Aprilis zamieszczamy poniżej. Znaleźliśmy dla was kawały, które można zrobić zarówno rodzicom, dzieciom, siostrze, bratu, jak i chłopakowi czy dziewczynie. Sprawdźcie nasze propozycje żartów na Prima Aprilis.

Prima Aprilis 2021 - co to znaczy, kiedy jest i jaka jest historia tego święta? [DATA]

 • Sól zamiast cukru - ten żart na Prima Aprilis sprawdza się zawsze!
 • Psikus z pulpitem komputera - wystarczy podejść do komputera, zrobić print screen pulpitu, a następnie ustawić fotografię jako tło pulpitu. Należy pamiętać, aby wszystkie pliki wrzucić do jednego folderu i schować na pasku zadań.
 • Robak w cukierniczce - kroimy rodzynkę na pół i rolujemy połówkę palcami tak, by przypominała robaka. Następnie umieszczamy ją w cukierniczce.
 • Jajecznica z jajek na twardo - gotujemy na twardo wszystkie jaja, jakie trzymamy w lodówce. Potem prosimy bliską osobę o zrobienie jajecznicy.
 • Żart z zegarkiem - przestawiamy wszystkie zegarki w domu o godzinę do tyłu lub do przodu.
 • Niedziałający telewizor - jak zrobić ten żart na Prima Aprilis? Wystarczy wyciągnąć wtyczkę z gniazdka tak, aby wyglądało, jakby cały czas tam była.
 • Wyjątkowo niepyszne babeczki - przy pieczeniu muffinek smaczne, owocowe nadzienie zamieńmy na ketchup lub majonez. Skrzywiona mina ukochanego/ukochanej gwarantowana!
 • Zepsuty pilot - jeśli chcemy zrobić taki żart na Prima Aprilis, to wystarczy, że wyciągniemy baterię z pilota.

Żarty na Prima Aprilis - najlepsze i oryginalne żarty na 1 kwietnia 2021

Poniżej znajdziecie oryginalne żarty na Prima Aprilis 2021, które można zrobić m.in. koleżankom lub kolegom z pracy. Pamiętajmy jednak, żeby w ten dzień patrzeć na kawały z przymrużeniem oka. Chodzi w końcu o dobrą zabawę, a żarty na Prima Aprilis mają przede wszystkim wywoływać uśmiech na twarzy drugiej osoby.

 • Przyklej kolegom i koleżankom z pracy karteczki na plecach ze śmiesznymi napisami.
 • Oklej stanowisko pracy współpracowników karteczkami samoprzylepnymi.
 • Powiedz swojemu współpracownikowi, że został wezwany do szefa, kiedy wcale nie będzie.
 • Weź monetę i przyklej ją do podłogi. Potem obserwuj współpracowników, którzy będą starali się podnieść przyklejony pieniądz.
 • Oklej folią aluminiową komputer swojego współpracownika.

 

Prima Aprilis dosłownie oznacza pierwszy dzień kwietnia. Jest to dzień żartów, który obchodzony jest w wielu krajach świata. Polega na robieniu kawałów, psikusów oraz celowym wprowadzaniu kogoś w błąd. W tym terminie również w wielu mediach pojawiają się żartobliwe informacje, mające na celu wywołanie uśmiechu u odbiorcy. Jeden z takich żartów na Prima Aprilis, który zapisał się w historii, wycięła stacja BBC w 1957 roku. Telewizja oznajmiła, że dzięki łagodnej zimie oraz innym sprzyjającym czynnikom, rolnikom ze Szwajcarii udało się zebrać pierwsze plony spaghetti. Ponadto do newsa dołączony był materiał wideo, na którym przedstawieni byli uśmiechnięci rolnicy, którzy właśnie zbierali z drzew makaron. Tysiące osób uwierzyło w podane przez telewizję informację. Dzwonili oni do BBC z prośbą o udzielenie im informacji, jak wyhodować spaghetti w przydomowych ogródkach. 

Co ciekawe, z robieniem psikusów przez dzieci w wieku szkolnym w niektórych regionach związany był także 12 marca, czyli dzień św. Grzegorza (patrona uczących się). Obyczaj ten nosił nazwę gregorianek bądź gegołów.

RadioZET.pl