Obserwuj w Google News

Tom Odell w Polsce 2018: bilety, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW]

Redakcja
2 min. czytania
22.08.2018 11:01
Zareaguj Reakcja

Tom Odell w Polsce w 2018 roku! To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów brytyjskiego wykonawcy. Występ artysty na Late Summer Festival będzie jego jedynym koncertem w Polsce. W związku z tym bilety na Toma Odella prawdopodobnie rozejdą się w błyskawicznym tempie. Przedstawiamy dokładną datę i miejsce koncertu oraz sprawdzamy ceny wejściówek na wrześniowy festiwal.

Tom Odell w Polsce 2018: bilety, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW]
fot. Pawel Skraba/REPORTER/EASTNEWS

Tom Odell w Polsce 2018: bilety, data, miejsce. To jedne z najczęściej wyszukiwanych zagadnień przez fanów brytyjskiego wykonawcy. Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego koncertu.

» Late Summer Festival 2018 w Poznaniu: bilety, line-up, data, miejsce «

»  Late Summer Festival 2018: rozpiska godzinowa koncertów [1.09.] «

Tom Odell w Polsce 2018: kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE]

Tom Odell powraca do Polski w 2018 roku. To brytyjski wykonawca, którego nie trzeba przedstawiać. Jeśli nie wszyscy jednak kojarzą to nazwisko, to z pewnością słyszeli jeden z jego największych przebojów - "Another Love". Tom Odell w Polsce 2018 wystąpi podczas nowego festiwalu muzycznego "Last Summer Festival". Jak informują organizatorzy, wydarzenie to ma zakończyć lato lub jak kto woli, rozpocząć nowy rok szkolny. Impreza odbędzie się w sobotę, 1 września w Poznaniu. Koncerty będą mieć miejsce na dwóch scenach umiejscowionych na mecie toru regatowego nad Jeziorem Malta. Start o godzinie 12:00.

Tom Odell w Polsce, na Last Summer Festival, wystąpi obok takich wykonawców, jak Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Muchy, Mery Spolsky, Kamil Pivot oraz Pepe.

Tom Odell: koncert w Polsce 2018 - bilety i CENY wejściówek

Koncert Toma Odella w Polsce 2018 będzie jedynym występem brytyjskiego piosenkarza w naszym kraju w tym roku. W związku z tym bilety na Toma Odella z pewnością rozejdą się w błyskawicznym tempie. Jeśli zatem chcemy usłyszeć artystę na żywo, wejściówkę warto nabyć z dużym wyprzedzeniem.

Bilety na koncert Toma Odella w Polsce 2018 będzie można nabyć od piątku, 18 maja, od godziny 10:00 za pośrednictwem strony: biletomat.pl, ticketmaster.pl, ebilet.pl.

Ceny biletów na koncert Toma Odella w Polsce 2018 przedstawiają się następująco:

I PULA

Miejsca stojące - 129 zł

Miejsca siedzące - 149 zł

II PULA

Miejsca stojące - 149 zł

Miejsca siedzące - 170 zł

III PULA

Miejsca stojące - 159 zł

Miejsca siedzące - 180 zł

odel
fot.

Przypominamy, że Tom Odell to brytyjski muzyk, który zadebiutował w 2012 roku EPką "Songs from Another Love". Utwór został przyjęty zarówno przez słuchaczy, jak i krytyków z dużym entuzjazmem. Ważnym osiągnięciem artysty było zdobycie BRITs' Critics' Choice Award, czyli nagrody, którą we wcześniejszych latach otrzymała m.in. Adele. Rok później ukazał się debiutancki longplay wykonawcy "Long Way Down". Dodatkowo przed premierą krążka wystąpił jako support grupy The Rolling Stones w Londynie. Od chwili wydania debiutanckiego albumu kariera Toma Odella zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Następnie muzyk wydał swoją drugą płytę "Wrong Crowd", a singlami promującymi krążek były utwory "Wrong Crowd", "Somehow" oraz "Magnetised". Wkrótce pojawi się nowy album brytyjskiego artysty!

»  Shawn Mendes w Polsce 2019: kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE] «

»  Shawn Mendes w Polsce 2019: BILETY - kiedy i gdzie kupić? [CENNIK] «

RadioZET.pl/JW