Zamknij

Shawn Mendes w Polsce 2019: BILETY - kiedy i gdzie kupić? [CENNIK]

Redakcja
18.05.2018 09:43

Koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia 2019 roku. Mimo że wydarzenie będzie mieć miejsce dopiero za rok, to jednak w bilety na Shawna Mendesa warto zaopatrzyć się dużo wcześniej. Najlepsze wejściówki z pewnością rozejdą się w błyskawicznym tempie. Gdzie i kiedy kupić bilety na koncert Shawna Mendesa? Sprawdzamy cennik karnetów!

Shawn Mendes w Polsce 2019: BILETY - kiedy i gdzie kupić? [CENNIK]
fot. ANDREW PARSONS/AFP/EASTNEWS

Bilety na koncert Shawna Mendesa w Polsce - kiedy i gdzie kupić wejściówki? Sprawdzamy, kiedy bilety na Shawna Mendesa trafią do sprzedaży i przedstawiamy cennik.

» Shawn Mendes w Polsce 2019: kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE] «

» Tom Odell w Polsce 2018: bilety, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW] «

Shawn Mendes w Polsce 2019: BILETY - kiedy i gdzie kupić?

Koncert Shawna Mendesa odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia 2019 roku w Krakowie. Wszystkie osoby, które chcą posłuchać młodego wykonawcę na żywo, powinny zakupić bilet na Shawna Mendesa 2019 w Polsce odpowiednio wcześniej. Z pewnością najlepsze wejściówki, jak w przypadku podobnych wydarzeń, rozejdą się w błyskawicznym tempie.

Bilety na Shawna Mendesa 2019 będzie można nabyć od piątku, 18 maja, od godziny 10:00. Wejściówki sprzedawane będą za pośrednictwem strony internetowej alterart.pl.

Shawn Mendes w Krakowie 2019 - SUPPORT. Kim jest piosenkarka Alessia Cara?

Bilety na Shawna Mendesa w Polsce 2019 - CENY wejściówek

W związku z zapowiedzianym wydarzeniem coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się, jaka jest cena biletów na Shawna Mendesa w Polsce. Wejściówki na koncert można nabyć w kilku kategoriach cenowych. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę.

Kategoria I - 299 zł

Kategoria II - 273 zł

Kategoria III - 231 zł

Kategoria IV - 189 zł

Dodatkowo można zakupić specjalną wejściówkę VIP. W tym wypadku należy się jednak przygotować na niemały wydatek. Ceny biletów VIP na koncert Shawna Mendesa 2019 w Polsce wynoszą od 1017 zł do nawet 2833 zł.

Przypominamy, że Polska jest jednym z państw, które artysta odwiedzi w ramach swojej trasy koncertowej "Shawn Mendes: The Tour", promującej nowy trzeci album. Kanadyjski wykonawca, oprócz w Polsce, zagra w następujących państwach: Holandia, Belgia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia oraz Szwajcaria.

b
fot.

» Beyonce i Jay-Z: koncert w Polsce 2018 - bilety, data, miejsce «

RadioZET.pl/JW