Zamknij

Shawn Mendes w Polsce 2019: kiedy i gdzie koncert? [DATA, MIEJSCE]

Jolanta Waligóra
02.04.2019 10:44

Shawn Mendes w Polsce w 2019 roku - to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów artysty. Kanadyjski piosenkarz i autor tekstów odwiedzi nasz kraj po raz pierwszy. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert Shawna Mendesa w Polsce? Sprawdzamy dokładną datę i miejsce wydarzenia. 

Shawn Mendes w Polsce 2019.
fot. MediaPunch/face to face/EASTNEWS

Shawn Mendes: koncert w Polsce w 2019. Kiedy i gdzie? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i sprawdzamy dokładny termin i miejsce wydarzenia.

» Shawn Mendes w Polsce 2019: BILETY - kiedy i gdzie kupić? [CENNIK] «

» Tom Odell w Polsce 2018: bilety, data i miejsce koncertu [CENA BILETÓW] «

Shawn Mendes w Polsce 2019: kiedy odbędzie się koncert? [DATA]

Dla wszystkich fanów młodego wykonawcy mamy dobrą wiadomość! Shawn Mendes w Polsce w 2019 roku wystąpi po raz pierwszy. Koncert Shawna Mendesa odbędzie się w następnym roku, a dokładniej we wtorek, 2 kwietnia.

Shawn Mendes w Krakowie 2019 - SUPPORT. Kim jest piosenkarka Alessia Cara?

Polska jest jednym z państw, które artysta odwiedzi w ramach swojej trasy koncertowej, promującej nowy trzeci album. Kanadyjski wykonawca, oprócz w Polsce, zagra w następujących państwach: Holandia, Belgia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Dania, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia oraz Szwajcaria.

» Beyonce i Jay-Z: koncert w Polsce 2018 - bilety, data, miejsce «

Gdzie koncert Shawna Mendesa w Polsce 2019? [MIEJSCE]

Shawn Mendes w Polsce w 2019 wystąpi 2 kwietnia w Krakowie, na Tauron Arena Kraków, przy ulicy Stanisława Lema 7.

Przypominamy, że Shawn Mendes to kanadyjski wykonawca i autor tekstów, który w tym roku skończy 20 lat. Talent młodego chłopaka dostrzeżony został w 2014 roku przez Andrew Gertlera z wytwórni Island Records. Rok później, w kwietniu 2015, wydał debiutancki album zatytułowany "Handwritten", który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. W 2016 roku Shawn Mendes znalazł się na pierwszym miejscu listy "30 najbardziej wpływowych osób z branży muzycznej poniżej 30. roku życia", magazynu "Forbes". Kanadyjczyk jest także laureatem czterech Europejskich Nagród Muzycznych 2017. Shawna Mendesa możemy kojarzyć, m.in. z takich utworów, jak "Youth", "There's Nothing Holdin' Me Back", "In My Blood", "Mercy" czy "Lost in Japan".

RadioZET.pl/JW