Zamknij

The Rolling Stones w Polsce 2018: BILETY - ceny i rozpiska wejściówek

Redakcja
01.07.2018 11:00

Koncert The Rolling Stones w Polsce w 2018 roku jest prawdziwym hitem dla fanów rocka. Grupa wystąpi u nas pierwszy raz od 11 lat, a wydarzenie odbędzie się w ramach europejskiego tournee "No Filter". Sprzedaż biletów na Stonesów w Warszawie już ruszyła.

Mick Jagger
fot. Hollandse Hoogte / Andy Zuidema/EAST NEWS

The Rolling Stones w Polsce w 2018 to wydarzenie, którego nie można przegapić. Koncert odbędzie się w niedzielę 8 lipca na warszawskim Stadionie Narodowym. Choć obiekt ten pomieści wielotysięczną widownię, to i tak można się spodziewać, że zainteresowanie wejściówkami będzie ogromne. Dla tych, którzy na Stonesach w Warszawie po prostu muszą być, przygotowaliśmy wszystkie informacje o koncercie.

Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy "No Filter", którą grupa rozpoczęła w ubiegłym roku. Tournee zawita m.in. do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji czy Czech. Na szczęście dla polskich fanów Mick Jagger i jego ekipa zagrają też nad Wisłą.

To też Cię zainteresuje: To tu Stonesi będą nocować po koncercie w Warszawie?

The Rolling Stones w Polsce 2018: BILETY

Bilety na koncert The Rolling Stones na Stadionie Narodowym trafią do sprzedaży dokładnie 1 marca. Punktualnie o godzinie 10:00 w serwisie eventim.pl oraz aplikacji mobilnych Eventim PL rozpocznie się przedsprzedaż. Natomiast do otwartej sprzedaży wejściówki trafią kolejnego dnia - w piątek 2 marca również o 10:00. Bilety nie będą imienne tylko na okaziciela.

Zaskoczeniem dla fanów z pewnością będą ceny biletów na The Rolling Stones w Warszawie. Najtańsze wejściówki kosztują 395 złotych (170 złotych bilety dla niepełnosprawnych), natomiast za najdroższe przyjdzie zapłacić nawet 1950 złotych. Oto dokładna rozpiska wraz z mapką.

» Koncert The Rolling Stones w Warszawie - utrudnienia, zmiany komunikacyjne

Rozpiska i ceny biletów

1
fot.

Płyta: Płyta - 395 zł; Golden - 680 zł; Diamond zł - 930; No Filter - 1950 zł.

Trybuny: Trybuny A - 830 zł; Trybuny B - 670 zł; Trybuny C - 395 zł; trybuny VIP - 1590.

Niepełnosprawni - 170 zł.

To też Cię zainteresuje: The Rolling Stones - setlista: co zagrają na koncercie w Warszawie?

The Rolling Stones w Warszawie: support i setlista

Dla wszystkich polskich fanów The Rolling Stones prawdopodobnie będzie to jedna z ostatnich szans na zobaczenie członków ekipy - Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Rona Wooda i Charliego Wattsa - a z dużą pewnością na zobaczenie ich w Polsce. Przypomnijmy, że nadchodzący koncert Stonesów będzie piątym w naszym kraju. Wcześniej grupa wystąpiła 13 kwietnia 1967 w Sali Kongresowej w Warszawie dając dwa występy tego samego dnia, potem 14 sierpnia 1998 na Stadionie Śląskim w Chorzowie i 25 lipca 2007 znów w Warszawie - tym razem na Służewcu.

Teraz ekipa wystąpi na Stadionie Narodowym. Niestety, w sieci od razu pojawiły się komentarze fanów niezadowolonych z lokalizacji wydarzenia. PGE Narodowy, choć odbyło się na nim już wiele dużych wydarzeń muzycznych, do tej pory boryka się z opinią obiektu o wyjątkowo złej akustyce, niedostosowanej do głośnych, rockowych koncertów.

Jak będzie tym razem? Trudno przewidzieć, choć pozostaje mieć nadzieję, że widzowie nie będą rozczarowani - szczególnie że w setlistach ubiegłorocznych koncertów The Rolling Stones były same wielkie przeboje z różnych okresów działania grupy, takie jak "It's Only Rock 'n' Roll (But I Like It)", "You Can't Always Get What You Want", "Brown Sugar", "Paint It Black" czy "(I Can't Get No) Satisfaction".

Póki co, nie wiadomo, kto wystąpi w roli supportu The Rolling Stones.

RadioZET.pl/SA