Zamknij

TVN Player - cena. Ile kosztują pakiety w Player plus? [CENNIK]

Jolanta Waligóra
15.07.2019 15:46

Ile kosztuje Player plus? Ceny pakietów Player TVN to informacje, których stale poszukuje wiele osób. Użytkownicy do wyboru mają kilka pakietów, które różnią się przede wszystkim zawartością oraz kwotą, którą trzeba za nie uiścić. Szczegółowe informacje na temat cennika TVN Player można znaleźć poniżej.

TVN Player - cena. Ile kosztują pakiety w Player plus? [CENNIK]
fot. Youtube/tvnpl

Player plus - CENA. Ile kosztują pakiety w Player TVN? Jakie opcje mamy do wyboru? Co jest w nich zawarte? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy cennik Player plus i pakiety, jakie są do dyspozycji.

Player plus - CENA. Ile kosztują pakiety w TVN Player?

Choć TVN Player pojawił się na polskim rynku stosunkowo dawno, to informacji na temat cennika Player plus nadal szuka wiele osób, które dopiero będą zaczynać swoją przygodę z platformą. Użytkownicy mają do dyspozycji kilka pakietów Player TVN. Różnią się one przede wszystkim zawartością oraz kwotą, którą trzeba za nie uiścić.

Przykładowo dostęp do pakietu Player plus "Pakiet start" przez 7 dni jest bezpłatny (później 10 zł za 30 dni). Za tę kwotę otrzymamy dostęp do kanałów TVN, TVN7, TTV na żywo, bibliotekę seriali i programów VOD grupy TVN bez reklam, premierowe odcinki wybranych seriali TVN wcześniej niż w TV.

Z kolei za Pakiet Start Extra na 30 dni zapłacimy 20 zł (płatność odnawialną kartą płatniczą), 25 zł (płatność jednorazowa), a na 120 dni, 60 zł. W tym pakiecie zyskujemy: 12 kanałów na żywo z możliwością cofania do 24H, premierowe odcinki wybranych seriali TVN, wcześniej niż w TV, kolekcja VOD filmów, seriali i programów dla całej rodziny. 

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Player TVN - CENNIK. Ile kosztuje Player plus?

Oprócz wspomnianych powyżej pakietów Player TVN, do dyspozycji mamy także m.in. Pakiet best TV. Za 30 dni zapłacimy 30 zł (płatność kartą odnawialną) lub 35 zł (płatność jednorazowa). Zyskujemy: 28 kanałów na żywo z możliwością cofania do 24H, premierowe odcinki wybranych seriali TVN, wcześniej niż w TV, kolekcja VOD filmów, seriali i programów dla całej rodziny. 

Warto także wspomnieć o cenie Player TVN w pakiecie Canal+. W tym wypadku dostęp na 30 dni wyniesie nas 45 lub 50 zł (w zależności od sposobu płatności). Za tę kwotę otrzymamy 23 kanały na żywo z możliwością cofania do 24H, kolekcję filmów, seriali oraz programów VOD i najlepszy sport na kanałach Canal+.

Szczegółowe informacje na temat jeszcze innych pakietów Player plus i ich cenach, można znaleźć na stronie sklep.player.pl

RadioZET.pl/JW