Zamknij

Sunrise Festival 2021 - LINE-UP, artyści: kto zagra na festiwalu w Kołobrzegu?

Karolina Piotrowska
24.04.2020 14:30

Jaki jest line-up Sunrise Festival 2021? Artyści, którzy mieli pojawić się na wydarzeniu pod koniec lipca 2020 to m.in. David Guetta, Marshmello i wielu innych. Festiwal został jednak przełożony i odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Poniżej znajdziecie pełną listę artystów, program wydarzenia, line-up Sunrise Festival 2021 i pozostałe informacje na ten temat.

Sunrise Festival 2021 - LINE-UP, artyści: kto zagra na festiwalu w Kołobrzegu?
fot. Pixabay.com

Sunrise Festival 2021 - LINE-UP, artyści: kto zagra na scenach w Kołobrzegu? Ponieważ data rozpoczęcia tej nadmorskiej imprezy została już ogłoszona, poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o wydarzeniu, które przydadzą się wszystkim uczestnikom.

Sunrise Festival 2021 - atrakcje, data, bilety i inne informacje

Niestety, z powodu pandemii koronawirusa Sunrise Festival 2020 nie odbędzie się, a wydarzenie zostało przeniesione na kolejny rok. Nowy termin następnej edycji Sunrise Festival to 23-25 lipca 2021 roku.

Sunrise Festival 2021 - DATA, MIEJSCE: kiedy i gdzie odbędzie się nowa edycja festiwalu?

Festiwal Sunrise 2021 po raz kolejny odbędzie się w Podczelu - na terenie byłego lotniska, gdzie został przeniesiony od 2019 roku. Dzięki temu organizatorzy zyskali nieograniczone możliwości. Teren imprezy powiększył się kilkukrotnie, co pozwoliło wybudować aż 5 potężnych scen, na których zagrało już blisko 100 artystów z Polski i zagranicy reprezentujących niemal wszystkie gatunki muzyki elektronicznej.

Uczestnicy będą mogli bawić się aż na 6 scenach: Black, Blue, Red, Silver, Sun White, na których zagrają przedstawiciele niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. Oczywiście nie zabraknie największych gwiazd, spektakularnej scenografii, oszałamiającej pirotechniki i oprawy wizualnej. Specjalnie dla entuzjastów plażowania stworzona zostanie Cafe Sunrise, czyli strefa chill-outu, a zlokalizowana będzie na pobliskiej plaży. Nie zabraknie tam dobrej muzyki house i deep, beach-barów i stref relaksu. Cafe Sunrise ma być miejscem spotkań, plażowania i odpoczynku. Organizatorzy podkreślają, że zależy im, by ta strefa była otwarta przez cały sezon wakacyjny.

Kto zagra na Sunrise Festival 2021? [LINE-UP, DATY, ARTYŚCI]

Poniżej znajdziecie pełny line-up Sunrise Festival 2021. Artyści zagrają na 6 scenach, a fani będą mogli bawić się przy najlepszych utworach muzyki tanecznej na świecie. Jak zapewniają organizatorzy, w tym roku festiwal w ciągu trzech dni zgromadzi ponad 150 000 uczestników. Na tych, którym udało się już kupić bilety na Sunrise Festival 2021 lub dopiero zamierzają to zrobić i wybierają się do Kołobrzegu na to wydarzenie, czeka mnóstwo atrakcji i koncerty ulubionych DJów. Impreza zazwyczaj rozpoczyna się około godziny 17.00 i trwa do godziny 04.00 w piątek, 04.30 w sobotę i 04.00 w niedzielę.

Jak podkreślają organizatorzy, dokładają wszelkie starań, aby obecny line-up pozostał bez zmian. 

Chcemy, by wszyscy artyści ogłoszeni do tej pory zagrali w Podczelu w 2021 roku. Wszystkie zakupione bilety zachowają ważność. Nikogo nie pozostawimy bez wsparcia i bez odpowiedzi na pytania. Szczegółowe informacje i dalsze dostępne kroki przedstawimy za kilka dni w indywidualnych wiadomościach email wszystkim właścicielom biletów. - czytamy na stronie internetowej festiwalu.

PIĄTEK, 24 LIPCA 2020

.RED STAGE

 • FAITHLESS

.CARL COX INVITES

 • ANDREA OLIVA
 • ANNA TUR B2B METODI HRISTOV
 • CARL COX
 • SASHA & JOHN DIGWEED
SOBOTA, 25 LIPCA 2020

.RED STAGE

 • DAVID GUETTA
 • MARSHMELLO

.SILVER STAGE

 • AFTERSHOCK
 • BRENNAN HEART
 • CODE BLACK B2B TONESHIFTERZ
 • COONE
 • D-BLOCK & S-TE-FAN
 • ZATOX
NIEDZIELA, 26 LIPCA 2020

.RED STAGE

 • FATBOY SLIM
 • PAUL KALKBRENNER

Kolejne gwiazdy zostaną ogłoszone wkrótce. Będziemy aktualizować ten artykuł i zamieszczać najnowsze informacje dotyczące line-upu Sunrise Festival 2021.

Jak czytamy na stronie internetowej wydarzenia, Sunrise Festival to jeden z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego historia rozpoczęła się w 2003 roku, gdy po raz pierwszy w kołobrzeskim amfiteatrze rozbrzmiały dźwięki muzyki house i trance. Od początku istnienia festiwalu uczestnicy mogli usłyszeć największe gwiazdy muzyki klubowej. Z roku na rok organizatorzy stawiali sobie poprzeczkę coraz wyżej, by zaspokoić coraz to bardziej wymagające oczekiwania uczestników. Kolejne sceny, niespotykana nigdzie indziej scenografia, zapierające dech w piersiach nagłośnienie, spektakularne pokazy pirotechniczne i artyści z całego świata.

RadioZET.pl/mat. prasowe Sunrise Festival/KP