Zamknij

Sopot Top of the Top 2018 - transmisja w TV i online. O której oglądać?

Redakcja
14.08.2018 12:27

Transmisja Sopot Top of the Top 2018 w TV i online na żywo dostępna będzie dla wszystkich, za darmo. Kiedy, gdzie i o której oglądać muzyczne wydarzenie? Sprawdzamy informacje o streamie festiwalu w Sopocie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Sopot Top of the Top 2018 - transmisja w TV i online. O której oglądać?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Sopot Top of the Top 2018 - o której transmisja w TV i internecie? Odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań i sprawdzamy, na jakim kanale będzie można obejrzeć festiwal w Sopocie.

Sopot Top of the Top 2018: transmisja w TV na żywo. O której oglądać?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć festiwal w Sopocie, a nie mogą wziąć udziału w muzycznym wydarzeniu. Przewidziana jest transmisja Sopot Top of the Top 2018 w TV. Na żywo imprezę będzie można obejrzeć w TVN. 

Sopot Top of The Top 2018 rozpocznie się we wtorek, 14 sierpnia. O godzinie 20:00 odbędzie się transmisja pierwszego koncertu "Forever Young". Następnie, o 22:45 będzie można obejrzeć koncert #Love, podczas którego zostaną wykonane piosenki o miłości. Transmisja z drugiego dnia Sopot Top of the Top 2018 rozpocznie się o 20:00. W tym czasie będzie miał miejsce koncert #iDance z największymi tanecznymi przebojami. Z kolei o 21:50 rozpocznie się koncert "Top Of The Top", w ramach którego wystąpią artyści zagraniczni. O 22:50 ciąg dalszy transmisji z koncertu #iDance. Ostatni dzień muzycznego wydarzenia rozpocznie się tradycyjnie o 20:00. O tej godzinie w TVN będzie można obejrzeć koncert "The Best of Sopot". Z kolei o 22:35 będzie miał miejsce koncert z okazji 40-lecia Bajmu, a o 23:35 swój jubileusz świętować będzie zespół Big Cyc.

Sopot Top of the Top 2018 - online. Gdzie oglądać?

Muzyczne wydarzenie będzie można obejrzeć także online. Transmisja Sopot Top of the Top 2018 w internecie dostępna będzie na stronie: player.pl. 

Przypominamy, że Sopot Top of the Top 2018 startuje we wtorek, 14 sierpnia, a kończy się w czwartek, dwa dni później. Jak sama nazwa wskazuje, festiwal odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie (ul. Stanisława Moniuszki 12). Podczas sierpniowej imprezy TVN wystąpią największe gwiazdy zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Zagrają m.in. Michał Szpak, Tomasz Organek, Michał Maleńczuk, Mihail oraz Nico Santos. Szczegółowe informacje na temat programu Sopot Top of the Top 2018 można znaleźć w poniższym linku.

» Sopot Top of the Top 2018 - PROGRAM, LINE-UP. Kto wystąpi i kiedy? «

RadioZET.pl/JW