Zamknij

Rafał Mroczek - wiek, wzrost, dziewczyna, dzieci, Insta. Kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance 2"?

Jolanta Waligóra
28.02.2020 15:24

Rafał Mroczek to uczestnik drugiej edycji programu "Dance, Dance, Dance". Jest aktorem, któremu niewątpliwie największą popularność przyniosła rola w serialu obyczajowym "M jak miłość", gdzie gra przeszło 20 lat. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Rafał Mroczek, ile ma lat, ile ma wzrostu itd., można znaleźć poniżej.

Rafał Mroczek - wiek, wzrost, dziewczyna, dzieci, Insta. Kim jest uczestnik "Dance, Dance, Dance"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Rafał Mroczek z "Dance, Dance, Dance 2"? Wiek, wzrost, żona, dzieci, Instagram, filmy, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika drugiej edycji programu TVP "Dance, Dance, Dance", można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy wszystko o Rafale Mroczku.

Rafał Mroczek z Dance, Dance, Dance - kim jest uczestnik programu?

Uczestnik "Dance, Dance, Dance 2" Rafał Mroczek urodził się w Siedlcach. Jest aktorem niezawodowym - studiował na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku budownictwo. 

Aktor w młodości był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance. Niewątpliwie największą popularność przyniosła mu jednak rola w polskim serialu obyczajowym "M jak miłość". Rafał Mroczek przeszło 20 lat wciela się tam w Pawła Zduńskiego. Ponadto na swoim koncie ma epizodyczne role m.in. w takich produkcjach jak "Mowa ptaków", "Dancing for you", "Raz, jeszcze raz" czy "Los numeros".

Rafał Mroczek brał udział także w programach rozrywkowych, m.in. w "Tańcu z Gwiazdami" w 2006 roku. Razem z Anetą Piotrowską wygrał trzecią edycję show. Był również uczestnikiem programów "Gwiazdy tańczą na lodzie" oraz "Przygarnij mnie".

Rafał Mroczek w "Dance, Dance, Dance 2" zatańczy w parze z Przemysławem Cypryańskim. Aktorzy rywalizować będą z Katarzyną i Anną Stankiewicz, Rafałem i Krzysztofem Jonkiszem, Anną Kaczmarczyk i Mateuszem Łapką, Pamelą Stefanowicz i Mateuszem Januszem oraz z Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikorą.

Dance, dance, dance 2 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w drugiej edycji programu 2020? [LISTA]

Rafał Mroczek - wiek, wzrost, żona, dzieci, Instagram, życie prywatne

Rafał Mroczek urodził się 18 lipca 1982 roku, co oznacza, że w 2020 skończy 38 lat. Wiele osób poszukuje w sieci także informacje na temat wzrostu Rafała Mroczka. Aktor ma około 176 cm. Ma dwoje rodzeństwa: brata bliźniaka Marcina oraz siostrę Agatę.

Uczestnik "Dance, Dance, Dance" przez kilkanaście lat związany był z Joanną Skrzyszewską. Po kilku miesiącach od zaręczyn w 2016 roku przyszło na świat dziecko Rafał Mroczka i Asi - córka Zofia. Związek aktora nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się w 2019.

Rafał Mroczek na Instagramie figuruje pod nazwą: rafalmroczek. Obecnie obserwuje go ponad 208 tys. osób.

RadioZET.pl/JW